Reklama

Otěhotněl někdo ve 41 letech pomoci IVF?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iris75
Nováček 2 příspěvky 06.01.17 15:34
Otěhotněl někdo ve 41 letech pomoci IVF?

Dobry den,
Rada bych vedela, jestli jste nektera otehotnela ve 41 letech a vice pomoci IVF.
A v jakem CARu se vam to povedlo.

Dekuji moc.

aktualne mam za sebou 4 IUI, 1× ET a 3× KET bez uspechu - oba jsme s manzelem dle vsech moznych vysetreni naprosto v poradku, az na ten vek :-/

Reklama

Reakce:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 06.01.17 15:42

Kamarádka má z Pronatalu v Praze dva kluky - bylo jí 36 a 39 let.

mumisek79
Extra třída :D 12037 příspěvků 06.01.17 15:47

@Iris75 zkuste Gennet a držím palce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 15:47

Znám jednu tady z emimina. 44 let
Anonym kvůli ni ať mě nezabije :)
 K.

nevia
Kecalka 148 příspěvků 06.01.17 16:01

Znam nekolik- exkolegyne, jedna 42, druha 40- Gennet. Jinak nestresuj se, vek je jeste OK, vetsinou se nedari, kdyz se clovek hodne snazi- je to stara znama pravda. Ja mam nekolik kamaradek, ktere chtely dite velmi brzy, a ani jedne se to nedarilo. Jedne se povedlo prirozene az pak po tricitce a ty dalsi byly na umelem. Oproti tomu ma kamaradka je ted tehotna prirozene ve 42, jde o treti dite, ktere si s manzelem prali, ma svagrova „omylem“ ve 40. Pro poceti je dobry Gynex od firmy Energy- prirodni pripravek. Zkus kouknout na diskuze :kytka:

teta ma
Kecalka 271 příspěvků 06.01.17 16:43

V 39 letech s dv, je to kluk a je to zlaticko. Zlín Tomášov.
:mavam:

bejbyn
Echt Kelišová 9700 příspěvků 06.01.17 16:47

Ve 48 a v Iscare, předtím Prague Fertility Centre a dvojčata :lol:

viky23
Neúnavná pisatelka 16164 příspěvků 06.01.17 18:02

@bejbyn skoro jak Janett Jackson :lol: Promin :mrgreen: ;) Hlavne at je mimco zdrave a pohodove tehu preju ;)

bejbyn
Echt Kelišová 9700 příspěvků 06.01.17 19:29
@viky23 píše:
@bejbyn skoro jak Janett Jackson :lol: Promin :mrgreen: ;) Hlavne at je mimco zdrave a pohodove tehu preju ;)

Děkuju :kytka: do vlastního bych už nešla, tohle nosím jako NM pro jiný pár ;)

viky23
Neúnavná pisatelka 16164 příspěvků 06.01.17 19:34

@bejbyn wau! Tak to smekam! :potlesk: Ja bych to nedokazala, ale je uzasny, ze se najdou zeny co to dokazou.

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 06.01.17 19:56
@bejbyn píše:
Děkuju :kytka: do vlastního bych už nešla, tohle nosím jako NM pro jiný pár ;)

teda…jsi první na koho jsem tady takto veřejně narazila. Pak jsi tedy pro ten pár takovým andělem :srdce: předpokládám, že máš vlastní děti ;)

bejbyn
Echt Kelišová 9700 příspěvků 06.01.17 20:42
@reinkarnace píše:
teda…jsi první na koho jsem tady takto veřejně narazila. Pak jsi tedy pro ten pár takovým andělem :srdce: předpokládám, že máš vlastní děti ;)

Je nás tu víc ;) no tohle je sourozenec pro první pár, ten druhý má ode mě dvojčata, takže už konečně končím. Šla jsem do toho v tomhle věku jen proto, že šlo o sourozence, jinak už ne.Ale zvládám to skvěle, žádné potíže.
Děti mám 3,už dospělé.

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 06.01.17 20:54
@bejbyn píše:
Je nás tu víc ;) no tohle je sourozenec pro první pár, ten druhý má ode mě dvojčata, takže už konečně končím. Šla jsem do toho v tomhle věku jen proto, že šlo o sourozence, jinak už ne.Ale zvládám to skvěle, žádné potíže.
Děti mám 3,už dospělé.

paráda..tak hodně zdraví ať to zvládnete až do konce!!!

bejbyn
Echt Kelišová 9700 příspěvků 06.01.17 21:08
@reinkarnace píše:
paráda..tak hodně zdraví ať to zvládnete až do konce!!!

Děkuju :kytka: já to sem napsala hlavně pro povzbuzení, že se po IVF dá otěhotnět i po 40tce a dokonce napoprvé :palec:

viky23
Neúnavná pisatelka 16164 příspěvků 06.01.17 22:26

@bejbyn pecka! A co na to okoli? netukaji si na celo skrz vek? nebo vsichni vedi oc jde? Jsi dobra!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama