Otěhotněla jsem a teď nevím co mám dělat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 20:45
Otěhotněla jsem a teď nevím co mám dělat

Ahoj holky, vůbec nevím jak začít a bojím se, že mě ukamenujete. Je mi 23 let a žiju v zahraničí, dostala jsem úžasnou nabídku pracovat na lepším místě za víc peněz, ty co mají cíle, jistě chápou jak úžasný to pro mě bylo, dokud jsem nezjistila, že jsem těhotná, byl to absolutní zkrat, přes antikoncepci s tím chlapem nic nemám prostě to bylo jednou a kdyz jsem mu to řekla, tak mi řekl že bude platit ale ať nic víc nečekám. Je tu jeden muž jsme spolu už delší čas, ale jsme a nejsme, on je o dost starší a řekl mi, že mě miluje, ale že mě nechce brzdit :roll: a já ho taky strašně miluju, jenže on se mnou nechce mít pevný vztah, nemůže mít děti a říká že je už starej na to aby byl se mnou. Volallme si denně, scházíme se dost často, jezdíme na dovolené, ale já se mu to bojím říct, co když ho ztratím.. ale zase si říkám, že možná by byl rád a ujal se nás :think: holky moc se omlouvám je toho moc, navíc přijdu o úžasnou možnost pracovat na vysoký pozici, ale miminko pryč nedám.. prosím poraďte co by jste dělaly! :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 11.08.19 20:48

Tak jestli je ta vysoka pozice dana tim, ze neco umis, tak se nemusíš bat. Zvlast v cizine je bezne byt doma par mesicu a jit zprt do prace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 20:49
@Cuddy píše:
Tak jestli je ta vysoka pozice dana tim, ze neco umis, tak se nemusíš bat. Zvlast v cizine je bezne byt doma par mesicu a jit zprt do prace.

Ano, jenže je to 400 km dál od mého města, kde bydlím a s dítětem už se fakt odstěhovat nebudu moct.. :nevim:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15891 příspěvků 11.08.19 20:54
@Anonymní píše:
Ano, jenže je to 400 km dál od mého města, kde bydlím a s dítětem už se fakt odstěhovat nebudu moct.. :nevim:

tak otázka je kde jsi, někde skvěle fungují jesličky, hele spíš bych spočítala jestli to dáš finančně

Uživatel je onlineivašot.
Echt Kelišová 8406 příspěvků 11.08.19 20:54
@Anonymní píše:
Ano, jenže je to 400 km dál od mého města, kde bydlím a s dítětem už se fakt odstěhovat nebudu moct.. :nevim:

Proč by se nedalo s dítětem přestěhovat?

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 11.08.19 20:56

Tak ono to je dost abstraktni dotaz, vubec nevime, v ktere zemi jsi a tedy jake jsou tam zvyklosti. A take proc by jsi se nemohla stehovat s ditetem.

Jahudka82
Závislačka 2944 příspěvků 1 inzerát 11.08.19 20:56
@Anonymní píše:

Proc ne? Ze bys to neutahla? A kde bydli ten tvuj „pritel na telefonu“? Můžeš bydlet u něj?

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 11.08.19 20:57

A take co je to za tu vysokou pozici.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 20:57
@ivašot. píše:
Proč by se nedalo s dítětem přestěhovat?

Protože jsou kauce nesmyslně drahý :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 21:00

Jsem v Německu a pozice je v kanceláři jednatelka s dodavateli a je to hlavně pořád pryč v ČR, v Rakousku ve Švýcarsku :nevim: samozřejmě mám našetřeno, ale myslím, že to s dítětem půjde rychle pryč

Echt Kelišová 8406 příspěvků 11.08.19 21:01
@Jahudka82 píše:
Proc ne? Ze bys to neutahla? A kde bydli ten tvuj „pritel na telefonu“? Můžeš bydlet u něj?

No vzhledem k tomu, že se zakladatelkou nechce mít pevný vztah, tak docela pochybuju, že si jí domů nastěhuje s dítětem. Ony ty řeči, že ji nechce brzdit a tak podobně většinou znamenají, že to není zrovna vážný vztah a hluboká láska :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 21:01

A ten můj „přítel“ o tom ani neví a nemám sílu mu to říct :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 21:02
@ivašot. píše:
No vzhledem k tomu, že se zakladatelkou nechce mít pevný vztah, tak docela pochybuju, že si jí domů nastěhuje s dítětem. Ony ty řeči, že ji nechce brzdit a tak podobně většinou znamenají, že to není zrovna vážný vztah a hluboká láska :think:

Taky to tak cítím

Echt Kelišová 8406 příspěvků 11.08.19 21:02
@Anonymní píše:
Jsem v Německu a pozice je v kanceláři jednatelka s dodavateli a je to hlavně pořád pryč v ČR, v Rakousku ve Švýcarsku :nevim: samozřejmě mám našetřeno, ale myslím, že to s dítětem půjde rychle pryč

Tak chceš slyšet, že máš jít na potrat nebo to pro tebe není varianta?

SLien109
Nováček 8 příspěvků 11.08.19 21:03

Chlap v letech co nemůže mít děti? No já nevím, ale tak si říkám, že mu dáš možnost to dítě mít. Bude s tebou od začátku těhotenství až do konce. Možná mu dáš možnost být u porodu, dáš mu možnost vychovat ho, být mu otcem. Nevím jaký je, jak to přijme ale třeba je to jeho poslední možnost v životě, mám tu zkušenost, že chlapi obecně hůř přijímají “cizí” děti, ale když se vás ujme od začátku, tak to třeba bude takové jeho “poslání” postarat se o vás a hlavně o toho prcka který by jinak vyrůstal bez táty. Obzvlášť jestli tě opravdu miluje

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama