Otěhotněla jsem na seznamce

25.5.20 11:09

Otehotnela jsem na seznamce

Dobrý den,
Seznámila jsem se s klukem přes seznamu a na první schůzce to mezi námi zajiskrilo a mi se spolu vyslali. Od té doby se přestal. ozyvat a já zjistila že jsem těhotná. Jak bych ho mohla najít aby se zhostil role otce nebo aspoň platil alimenty?. Předem děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4928
25.5.20 11:13
@Pavlinka768 píše:
Dobrý den,
Seznámila jsem se s klukem přes seznamu a na první schůzce to mezi námi zajiskrilo a mi se spolu vyslali. Od té doby se přestal. ozyvat a já zjistila že jsem těhotná. Jak bych ho mohla najít aby se zhostil role otce nebo aspoň platil alimenty?. Předem děkuji za rady
:lol: :lol: :lol: tak jo, pobavení dnešního dne mám za sebou…A ty. m pokud by to měla být pravda-nehledej ho a běž na potrat. S otcem nepočítej, měl tě evidentně jen na šu. kačku zadarmo a ta byla :potlesk: :palec: :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3694
25.5.20 11:16

Doufam, ze kecáš a nejsi tak blba…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4335
25.5.20 11:19

A počkej až zjistíš co si k tomu chytla ještě za pohlavní nemoci, to bude teprve vzrušo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16910
25.5.20 11:20

@Pavlinka768 :zed: :zed: :zed: to jsi tedy potrestaná dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1979
25.5.20 11:20

To jste se domlouvali kouřovými signály, že na něj nemáš mobil ani mail?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.20 11:23

@MrsNorris měla jsem mobil ale tam si mě bloknul. I z jiného čísla jsem to zkoušela ale to hned zavěsil a bloknul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4928
25.5.20 11:25
@Pavlinka768 píše:
@MrsNorris měla jsem mobil ale tam si mě bloknul. I z jiného čísla jsem to zkoušela ale to hned zavěsil a bloknul
:mrgreen: tak mu napiš smsku, bude štěstím bez sebe :lol: nebo facebook a další sociální sítě? To snad nemůžeš myslet vážně, že si to chceš nechat :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8608
25.5.20 11:27

A to ani nevíš, jak se jmenuje celým jménem a lezeš s ním do postele? Fakt vazbě přemýšlíš nad tím, že si to dítě necháš? Budeš na vše sama. Dohledat by bylo možné tak asi přes Policii, ale na rovinu, hamba by mě bičovala. Nehledě na to, že bych nechtěla, aby byl spojován s mým dítětem někdo, koho absolutně neznám. Může jednou trvat na střídavé péči a absolutně nic o něm nevíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854

Tak si tam najdi jiného, rozdej si to sním a řekni ze je to jeho dítě… jak jednoduché

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4335

Jestli je pořád na té seznamce, ať si s ním nějaká kámoška domluví rande a bez tam ty. Nebo si zaloz falešné profil a někam ho vylakej. Ale to ti stejně nezaručí, že z něho dostaneš to co potřebuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4386
25.5.20 11:31
@Aduš8 píše:
A to ani nevíš, jak se jmenuje celým jménem a lezeš s ním do postele? Fakt vazbě přemýšlíš nad tím, že si to dítě necháš? Budeš na vše sama. Dohledat by bylo možné tak asi přes Policii, ale na rovinu, hamba by mě bičovala. Nehledě na to, že bych nechtěla, aby byl spojován s mým dítětem někdo, koho absolutně neznám. Může jednou trvat na střídavé péči a absolutně nic o něm nevíš

Doufám, že je to troll :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4386
25.5.20 11:32
@splendis píše:
Tak si tam najdi jiného, rozdej si to sním a řekni ze je to jeho dítě… jak jednoduché
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6720
25.5.20 11:32

@Pavlinka768 :lol: l :lol: :lol: :palec: jo dobrý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
25.5.20 11:35

Ja myslela, ze tohle se stava jen negramotnym v usa :roll: kdyz budu na chvili verit, ze netrolis a fakt jsi soulozila s clovekem, kteryho neznas ani jmenem, bez ochrany a jeste se s tim jdes sverit na internet…tak bych ti doporucila potrat, jestli ti nani 40 a neni to tva posledni sance na dite…nechť ti je tahle epizoda poucenim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama