Otěhotněla jsem po 3 měsících našeho vztahu...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymka06
Nováček 9 příspěvků 21.01.18 10:53
Otěhotněla jsem po 3 měsících našeho vztahu...

Ahoj holky. Ráda bych slyšela nějaký názor, radu… V září jsem se poznala se svým přítelem. Po prvním rande jsme se k sobě nastěhovali a nyní jsme spolu 3 měsíce. Jsme spolu šťastní a potom, co máme oba dva za sebou jsme v sobě konečně našli porozumění. Včera jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. 4 pozitivní testy. V úterý se chystám ještě pro potvrzení k doktorce. Je mi 24 a příteli 30. Abych pravdu řekla jsme z toho oba hrozně moc nadšení a už teď se prcka nemůžeme dočkat. Je to prostě zázrak. :kytka: Jen teď vůbec nevím, na co dávat pozor. Co můžu a co nemůžu. Nechci něco pokazit…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 11:05

Nekuř a nechlastej, ono to nějak dopadne. Vaše láska vám pomůže překonat těžkosti :kytka:

blobfish
Závislačka 4513 příspěvků 21.01.18 11:06

Snadno se dá pokazit výběr člověka, se kterým dítě počneš, ale na to už je pozdě. Tak nezbývá než popřát hodně štěstí vám všem :mavam:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 21.01.18 11:06

No vzala si to hopem ;)

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12141 příspěvků 21.01.18 11:13

Jo, Čičoretka to shrnula dobře. Je zaděláno, tak se modli, abys stejně šťastná byla i nadále. Nejste mláďata, tak to dáte.

Uživatel je onlinehapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 21.01.18 11:18

Znam zenu ktera otehotnela po trech tydnech znamosti ;) dnes uz maji deti dve, jsou manzele, postavili si dum a porad jsou zamilovani a spokojeni. Je to uz temer 10 let :mrgreen: hodne stesti i vam :kytka:

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 11:22

Ja v tom vidim trolla :lol:

Obeli
Kecalka 147 příspěvků 21.01.18 11:23
@Anonymka06 píše:
Ahoj holky. Ráda bych slyšela nějaký názor, radu… V září jsem se poznala se svým přítelem. Po prvním rande jsme se k sobě nastěhovali a nyní jsme spolu 3 měsíce. Jsme spolu šťastní a potom, co máme oba dva za sebou jsme v sobě konečně našli porozumění. Včera jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. 4 pozitivní testy. V úterý se chystám ještě pro potvrzení k doktorce. Je mi 24 a příteli 30. Abych pravdu řekla jsme z toho oba hrozně moc nadšení a už teď se prcka nemůžeme dočkat. Je to prostě zázrak. :kytka: Jen teď vůbec nevím, na co dávat pozor. Co můžu a co nemůžu. Nechci něco pokazit…

Nejsi náhodou troll?27.12.2017 ses zajímala o něco jiného…

https://www.emimino.cz/…enou-304703/#form

Příspěvek upraven 21.01.18 v 11:26

karkarka
Závislačka 2813 příspěvků 21.01.18 11:25

@Obeli hmm.takze to otěhotnění asi nebude náhoda.

Obeli
Kecalka 147 příspěvků 21.01.18 11:27

@karkarka taky bych to tak viděla. Chudák chlap, takovou si k sobě nastěhovat…

mayunka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 11 inzerátů 21.01.18 11:34

Ahoj, ja otehotnela po dvou mesicich. Mne 20, jemu 19. Vzali jsme se a jsme spolu uz 10 let. Ted mame druhyho prcka. Tak drzim pesti @Anonymka06

Anonymka06
Nováček 9 příspěvků 21.01.18 11:41
Troll??

Nechapu jaký troll…nevím jaký to pro vás má význam..ano tento příspěvek jsem psala já..protože jsem se o to opravdu zajímala…a s přítelem jsme to spolu řešili…a nevím jaký rozdil mezi tím byl…bože :nevim: :nevim: k čemu to tady potom je když se člověk nemuze na nic zeptat :(

Anonymka06
Nováček 9 příspěvků 21.01.18 11:47

A než začnete odsuzovat..tak ja se k němu nenastěhovala­..nastěhovali jsme se společně do nového…a vůbec jestli sedíte doma na zadku a sem píšete jen pro to aby jste rýpali tak od vás komentáře nepotřebuju. Já z toho mám radost a přítel taky…a nenechám si jí zkazit takovýmy kecy

lussynet
Kelišová 5419 příspěvků 21.01.18 11:51

I já otěhotněla dva měsíce po začátku vztahu. Všichni nás měli za blázny a teď už čekáme dítě třetí :)) měla jsem kliku, to je jasný, jen chci říct, že někdy nezáleží na tom, jak dlouho spolu jste:)

g.sandova
Závislačka 3794 příspěvků 21.01.18 11:52

@Obeli a chlap je omezen ve svéprávnosti? je nezmizel, co neovládne myšlenku, moč ani šaška?

Tak otěhotněla, no! Tak se budou starat. Vždyť pracovala, tak co?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >