Otěhotněla jsem po propuštění z práce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17
13.1.22 20:42

Otěhotněla jsem po propuštění z práce

Zdravím, potřebuju radu…

K 31.8 jsem dostala výpověď v práci a 13.9 jsem podstoupila ivf které konečne vyšlo. Od září jsem na pracovním úřadě. Mám nárok na něco? Mateřskou, nějaký dávky nebo tak něco? Nebo až porodný a rodičovská. Vůbec se v tom nevyznám :roll:

Moc děkuji za info Baru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27363
13.1.22 20:51

Ne na nic, po porodu rodicak a porodný asi taky ne, pokud otec dítěte pracuje, tak na to nejspíš nedostanete, to je leda pro socky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10992
13.1.22 20:55

Máš nárok aby že živil otec dítěte a po porodu na rodicak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
13.1.22 21:34

Porodné se vypočítává z příjmů obou rodičů dítěte, takže tam ti to asi nepovíme, záleží na příjmu chlapa. Jinak po narození dítěte zajdeš s jeho RL a svým OP pro žádost o rodičovský příspěvek. Ale jinak asi na nic nárok není, kromě zabezpečení tatínkem dítěte 🤷🏻‍♀️ Případně brigáda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6728
14.1.22 01:09

Máš nárok na to, aby tě zabezpečil otec dítěte.
Po narození dítěte rodičovský příspěvek. Čas na ÚP bych využila ke vzdělávání, co třeba rekvalifikace?
Poptala bych se, zda a kdy je to reálné na to bys mít nárok měla a bude sevřít to jednou hodit stejnou měrou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2102
14.1.22 08:01

Máš pořád čas na nějakou brigádu. Nevim, odkud jsi, jaké jsou pracovní možnosti, ale i na 4h denne bys někde něco našla a něco malo privydelala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat