Otěhotněla jste některá při přerušovaném styku?

Anonymní
26.5.17 17:14

Otěhotněla jste některá při přerušovaném styku?

Ahoj, otázka zní jasně :) Neberu prášky, manžel si,, dává pozor,, :lol: a mám zpožděnou menstruaci tři dny. Normálně jí mám pravidelnou. Jdu si koupit test, ale zajímalo by mě, jestli se to některé povedlo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

ZuzaMi
26.5.17 17:24

Osobně bych řekla, že takových jsou tisíce… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
15039
26.5.17 17:28

Sem jedna z mnoha, z prerusovaneho sexu mi tu beha dvouletej klucina :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
26.5.17 17:31

Kdyz to chap umi tak by to melo bejt cajk ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
26.5.17 17:36

Tak my sme si nedavali pozor 1.5 roka a kedze mame pred svadbou tak sme si povedali ze si dame pozor nech si mozme uzit svadbu nech niesom na svadbe tehotna :lol: tak som nakupila ovulacne testy merala ratala a takisto prerusovany styk. Otehotnela som druhy mesiac potom :lol: Zial som o dietatko prisla takze na svadbe predsa tehotna nebudem :,( ale aspon viem co robit ked budeme chciet otehotniet znovu :lol: :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 17:38
@Anonymní píše:
Ahoj, otázka zní jasně :) Neberu prášky, manžel si,, dává pozor,, :lol: a mám zpožděnou menstruaci tři dny. Normálně jí mám pravidelnou. Jdu si koupit test, ale zajímalo by mě, jestli se to některé povedlo. :)

Mě se to stalo, z dávání pozor mám už 19letou dceru a díky bohu za to, je naprosto skvělá :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
26.5.17 17:42

Jo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1158
26.5.17 17:56

Taky mám dceru z tohoto, už je jí dvanáct. Chlap mě tenkrát ukecal, že prý to s kondomem není ono a že on je zkušený. Dokonce mě obviňoval z toho, že dcera není jeho, bo se mu to nemohlo stát… no de.bil. Ale díky bohu za dceru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
26.5.17 17:58

Ano :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
26.5.17 18:04

Ano, a v mem blizkem okoli znam víc takovych pripadu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 18:04

My teda provozovali vatikánskou ruletu rok a půl a nic. Pak jsme se rozhodli pro další dítě a jsem těhotná. Asi to ne každej umí :mrgreen: Třetí ale nechci, takže netuším, jak se budem chránit dál, spoléhat se na přerušování nechci, hormonální já nemůžu a tělísko nechci. Trošku prekérka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
678
26.5.17 18:09

Já ne :), jsme spolu 7 let a máme dvě děti, ale vždy jen v době, kdy jsme chtěli, přerušovaná nám jinak vychází :). Spermie jsou i v preejakulační tekutině (to může být ten kámen úrazu), ale tu můj chlap nemá (nebo jsem ji alespon nikdy nezaregistrovala) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
638
26.5.17 18:12

Jojo, můj taky spolehlivě ví co dělá - no v prosinci se nám ta spolehlivost narodí. Víckrát už mu na to neskočím. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
26.5.17 18:24
@Kajak18 píše:
Jojo, můj taky spolehlivě ví co dělá - no v prosinci se nám ta spolehlivost narodí. Víckrát už mu na to neskočím. :lol:
:D
  • Nahlásit
  • Citovat
268
26.5.17 18:28
@Kajak18 píše:
Jojo, můj taky spolehlivě ví co dělá - no v prosinci se nám ta spolehlivost narodí. Víckrát už mu na to neskočím. :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama