Otěhotněla jste některá se zavedenou Mirenou?

42
11.6.15 20:02

Otehotnela jste nektera se zavedenou Mirenou?

Ahojte, zajimalo by me jestli se to nekomu z vas podarilo nebo o nekom vite. Ja mam Mirenu 2 roky a mam takovy zvlastni tehotenske pocity :D No a cetla jsem ze mnoho zen otehotnelo s teliskem ale nikdy jsem neslysela nic o Mirene. Tak mate nejake zkusenosti?? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

160
11.6.15 20:04

Hmm v pondělí jsem si jí nechala zavést tak doufám že nikdo s tim zkušenost nemá :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2604
11.6.15 20:07

Taky ji mám a doufám, že to nejde. Mně doktor říkal, že za svoji praxi se mu to nestalo, aby někdo s Mirenou otěhotněl. Ale prej se to může stát, pokud je Mirena špatně zavedená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
11.6.15 20:07

souhlasim

:D :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2604
11.6.15 20:11

@Freetke a ještě se zeptám, když už ji máš dva roky…menstruuješ? Já ji mám 5 měsíců a kojím a stejně jsem to minulý týden dostala. Myslela jsem si, že mít menses vůbec nebudu. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
11.6.15 20:16

@Meganie no jak se to vezme. Hodne nepravidelne nekdy se treba objevi male uspineni po pul roku nekdy po trech mesicich ale vzdy jde jen o slabou jedno nebo dvou deni zalezitost. Ale ze zacatku kdyz mi ji zavedly tak jsem trpela asi 3 mesice kdy jsem byla v bolestech a spinila v kuse ale ted si Mirena nejspis uz „sedla“ a nemuzu si ji vynachvalit. Pokud mi teda vyjde negativni tehu test :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
11.6.15 20:24

Mám ji rok a těhotná nejsem, tak snad funguje :D

@Meganie píše:
@Freetke a ještě se zeptám, když už ji máš dva roky…menstruuješ? Já ji mám 5 měsíců a kojím a stejně jsem to minulý týden dostala. Myslela jsem si, že mít menses vůbec nebudu. :cert:

Já si ji nechala zavést hned na konci šestinedělí (tak mi to i doporučil doktor), kojila jsem, MS jsem měla asi od 4. měsíce malého :nevim: a tedy hodně dlouho jsem špinila, ale teď při MS tak jako 2-3 dny špiním, půl dne i trochu víc, ale větší slipovky stačí :palec: jinak ne všem zmizí MS, ale hodně zeslábne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2604
11.6.15 20:30

@Freetke @ixule díky za info :kytka: já právě ze začátku asi 2 měsíce špinila skoro v kuse. A právě jsem doufala, že budu v té většině, která nemá MS vůbec. :zed:
Překvapilo mě, že jsem menstruovala skoro 6 dní a docela silně. Tak snad to bude časem lepší a lepší. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
323
11.6.15 20:32

Měla jsem jí 2,5 roku a v pohodě. Ale je fakt, že asi třikrát za tu dobu jsem měla jak píšeš těhotenské pocity. V panice jsem si běžela koupit test a vždy to bylo v klidu. Asi to bylo i tím, že jsem vůbec neměla menses, takže jsem čas od času znějistěla… Ale i můj gyndař tvrdí, že se s tím ještě nesetkal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
11.6.15 20:35

@joker.l ok diky za info, ale uz se tesim az zitra koupim tehu test a bhdu si 100% jista :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21099
11.6.15 20:37

Ne, neotěhotněla. A to běžně otěhotním, jak se otřu o trenky :lol: Měla jsem ji dva roky…Ale moje tělo jí asi mělo plný „zuby“, protože pak ji za silného krvácení vypudilo ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
11.6.15 20:38
@Meganie píše:
@Freetke @ixule díky za info :kytka: já právě ze začátku asi 2 měsíce špinila skoro v kuse. A právě jsem doufala, že budu v té většině, která nemá MS vůbec. :zed:
Překvapilo mě, že jsem menstruovala skoro 6 dní a docela silně. Tak snad to bude časem lepší a lepší. :)

já špinila fakt jako asi 5 měsíců, jako sláblo to, ten poslední měsíc fakt neznatelně, ale byl to vopruz teda, ale teď už jsem spokojená :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.15 20:39

Holky, promiňte, že vám tady lezu s otázkou mimo téma, ale uvažuju o tělísku, ale bojím si, že mi tam dole bude něco „čouhat“. Nevím, jak to jinak napsat :oops: prosím vás, je to tada nějak vidět? Píšu anonymně, chodí sem kamarádka a nechci, aby řešila mé (ne)těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
323
11.6.15 20:42
@Anonymní píše:
Holky, promiňte, že vám tady lezu s otázkou mimo téma, ale uvažuju o tělísku, ale bojím si, že mi tam dole bude něco „čouhat“. Nevím, jak to jinak napsat :oops: prosím vás, je to tada nějak vidět? Píšu anonymně, chodí sem kamarádka a nechci, aby řešila mé (ne)těhotenství.

Jako že by ti z frndy koukal ocásek? Nee, to fakt ne :mrgreen: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.15 20:46
@joker.l píše:
Jako že by ti z frndy koukal ocásek? Nee, to fakt ne :mrgreen: :hug:
:mrgreen: přesně, já se toho fakt bála :mrgreen: takže nic? ani jako u tampónu, prostě nic? ptám se, jak dítě, ale fakt mi to nedalo spát :) :oops:
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama