Otěhotněla moje přítelkyně?

Anonymní
27.2.21 03:24

Otěhotněla moje přítelkyně?

Ahoj. Včera jsem měl narozeniny a přítelkyně mi dala jako dárek sex. Má cca týden před menzes a bere asi 5 let pilulky(ale nevím jestli zapomíná) pokud na nějakou pilulku zapomněla jaká je možnost že bude těhotná? Je nám oboum 21

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7636
27.2.21 06:12

Hoď si kostkou a uvidíš. Tady dle témat nefunguje ani 10% antikoncepcí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4641
27.2.21 06:25
@Anonymní píše:
Ahoj. Včera jsem měl narozeniny a přítelkyně mi dala jako dárek sex. Má cca týden před menzes a bere asi 5 let pilulky(ale nevím jestli zapomíná) pokud na nějakou pilulku zapomněla jaká je možnost že bude těhotná? Je nám oboum 21

Sex jako darek? No to si teda pres rok asi moc neuzijes..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3717
27.2.21 07:14

To se teda moc přes kapsu neplácla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1637
27.2.21 07:25

Nechápu co mají společnýho sex a tvoje narozeniny. Důležitý je aby brala prášky. Pokud máš i tak obavy vem si kondom.Co ti ještě není jasný. Pokud nejsi dítě školou povinné tak už by jsi mohl o ochraně něco vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
27.2.21 07:26

Co asi dává k narozkám babičce? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
27.2.21 08:13

Tak je vám 21 a nevíte jak funguje antikoncepce? Tak pokud přítelkyně bere antikoncepci tak otěhotnět je velmi nepravděpodobné, pokud si chcete být jisti, používejte kondom. Otěhotnět může v době ovulace bez antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.2.21 09:02

Pokud bere antikoncepci a má týden před menses, i kdyby zapomněla nějaký prášek vzít, šance na otěhotnění je asi menší, ale ne žádná.
Ty máš ale jeste jiný problém. Sex ve vztahu se nedává jako dárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
27.2.21 09:09

Ty máš stejně jako můj manžel sex 2× ročně? Na narozky a o Vánocích? :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 09:33
@kve-tinka píše:
Ty máš stejně jako můj manžel sex 2× ročně? Na narozky a o Vánocích? :mrgreen: :mrgreen:

Nene sex máme častěji ale nebydlíme u sebe ještě..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat