Otěhotněla některá přes antikoncepci a přerušovaný sex?

118
5.11.19 07:55

Otěhotněla některá přes antikoncepci a přerušovaný sex?

Ahojte, otěhotněla jste některá ikdyž jste brali antikoncepci a přerušovali jste sex, jakože se do vás přímo neudělal ale třeba z “Kapiček lasky”?
Menstruaci jsem měla normální, ale pořad mam pocit, že můžu být těhotná. Už přes měsíc je mně blbě od žaludku. Žádné jiné příznaky nemám a test jsem si zatím taky nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.11.19 07:58

Ne. Jestli je ti měsíc špatně, zajdi za obvodním lékařem, ať ti dá žádanku na gastroenterologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 08:00

Jestli jsi sotva zletilá, přítel tě opustil, případně bere drogy, nebo se chystá do basy…atd. Nemáš dodělanou ani střední školu, máš dluhy, nemáš práci, rodiče tě vyhodili…atd.
Tak ANO, je to možné. Ty životní podmínky jsou totiž podmínkou, abys otěhotněla přes pravidelně užívané prášky. Já nechápu, proč ti výrobci to ještě nezabalili a nejdou vyrábět něco jiného…Však jestli máš aspoň dokončené základní vzdělání, tak si to tu najdi. Tady se takové zázračné plodnice totiž koncentrují. A pak že ženská plodnost klesá, některá i kdyby brala třeba hned dva druhy prášků najednou, tak bum…a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 08:01

@Kallya Já teda ne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2127
5.11.19 08:34

Brala jsem HA 15 let, sex jsme měli bez přerušovaní a světě div se nikdy jsem nebyla těhotná… Tvoje problémy zcela jistě souvisí s něčím jiným. Příznaky žádné nemáš, nejsi těhotná a proč, protože neovuluješ když bereš řádně HA. Neni vejco není děcko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13483
5.11.19 08:35

Tady naprosto běžná věc, jinak nikoho takového neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4304
5.11.19 08:53

Kdysi jsem znala holku, co brala hormonální antikoncepci a i přes to otěhotněla. Jak to měla se sexem, to nevím, nekoukala jsem jí do postele. Dítě si nechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 09:04

To spíš vyhraješ Eurojackpot než že bys otěhotněla při SPRÁVNÉM užívání HA a ještě s přerušovanou souloží. Pokud někdo přes HA otěhotní ve většině případů to bude chybou v užívání (zapomenutá pilulka, snížení účinků HA při braní antibiotik, při průjmu…).
A jestli je ti měsíc blbě, dojdi si k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13483
5.11.19 09:11
@Enmamma píše:
Kdysi jsem znala holku, co brala hormonální antikoncepci a i přes to otěhotněla. Jak to měla se sexem, to nevím, nekoukala jsem jí do postele. Dítě si nechala.

Tak ono brát ha a brát ji správně je kapku rozdíl  :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
5.11.19 09:12

Já jsem neotěhotněla, ale ZNÁM pár případů, které přes HA ano :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.19 09:27
@Labužník mirabelka02 píše:
Jestli jsi sotva zletilá, přítel tě opustil, případně bere drogy, nebo se chystá do basy…atd. Nemáš dodělanou ani střední školu, máš dluhy, nemáš práci, rodiče tě vyhodili…atd.
Tak ANO, je to možné. Ty životní podmínky jsou totiž podmínkou, abys otěhotněla přes pravidelně užívané prášky. Já nechápu, proč ti výrobci to ještě nezabalili a nejdou vyrábět něco jiného…Však jestli máš aspoň dokončené základní vzdělání, tak si to tu najdi. Tady se takové zázračné plodnice totiž koncentrují. A pak že ženská plodnost klesá, některá i kdyby brala třeba hned dva druhy prášků najednou, tak bum…a je to.

Výstižně shrnuto, ale bacha :mrgreen: Já VŠ, slušná pracovní pozice, dostavěný dům, upomínku na HA denně ve stejnou dobu..a bylo :D Ale měla jsem tenkrát velmi stresové období, nejedla, zvracela.. Takže to přičítám tomu.

• Nahlásit
  • Citovat
6124
5.11.19 09:40
@Anonymní píše:
Výstižně shrnuto, ale bacha :mrgreen: Já VŠ, slušná pracovní pozice, dostavěný dům, upomínku na HA denně ve stejnou dobu..a bylo :D Ale měla jsem tenkrát velmi stresové období, nejedla, zvracela.. Takže to přičítám tomu.

Tak jak zvracíš, nebo máš průjem tak účinek antikoncepce klesá, že. To je v každým příbaláku :palec: Doporučuje se pak kondom. To těhu bylo vlastním zaviněním tím pádem. To prostě ani upomínka v tel. nespasí.
K otázce: ne, neotěhotněla jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4777
5.11.19 09:43
@Anonymní píše:
Výstižně shrnuto, ale bacha :mrgreen: Já VŠ, slušná pracovní pozice, dostavěný dům, upomínku na HA denně ve stejnou dobu..a bylo :D Ale měla jsem tenkrát velmi stresové období, nejedla, zvracela.. Takže to přičítám tomu.

Ale to si neotehotnela přes antikoncepci. Zvracení učinky snižuje. Takže to nesvadej na antinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
5.11.19 09:44

@Lana25
Myšleno asi tak, že ano, lze otěhotnět při braní antikoncepce, ale obvykle je to chybou v užívání. Jinak ty tabletky fungují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.19 09:50
@karkarka píše:
Ale to si neotehotnela přes antikoncepci. Zvracení učinky snižuje. Takže to nesvadej na antinu.

Já to na ni nesvádím :mrgreen: Píšu, že je možné otěhotnět "přes prášky ", ale není to účinností té antikoncepce. Chyba uživatelky.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama