Otěhotněli jste některá z nevyšetřeného embrya?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16.11.21 16:41

Otehotneli jste nektera z nevysetreneho embrya?

Ahojte, absolvovali sme uz 2 IVF. Aktualne uz asi 8Ket.
Mame posledne zamrazene embryo, ale je nevysetrene. Podarilo sa vam niektorej otehotnieť z nevysetreneho? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3730
16.11.21 16:44

Samozřejmě. Většina párů má nevyšetřená embrya.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54789
16.11.21 16:58

Nežli se začala embrya plošně vyšetřovat (ale ani teď to ani omylem není 100 % zavedených), tak asi tak… všechny, kdo do té doby otěhotněly přes IVF?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
16.11.21 17:18

Ahoj, ja byla na ET vcera a mam nevysetreny. Doktor rekl, ze je lepsi to zkusit rovnou, ze vetsinou zadny problem nenajdou. Ze razi spis metodu vysetrovat az v pripade, ze by byl nejaky problem. Mne se tenhle pristup libi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.11.21 17:52

A prosim znate jake muzou byt dôvody nevystreni? Doted jsem mela 7 vyšetrených a jenom tohle jedno nevysetrili, tak mi to neda. Dnes mi ho transferovali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
16.11.21 20:03

Ty jo to nevim.. to se plati zvlast to vysetreni? Premyslim, jestli to neni nejaky limit od pojistovny, ale mozna placam blbosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 20:10
@Shazzou píše:
Ty jo to nevim.. to se plati zvlast to vysetreni? Premyslim, jestli to neni nejaky limit od pojistovny, ale mozna placam blbosti.

Spatne odebrany vzrorek, nepodaril se jim namnozit.
Tipuji, se embryo bylo dost spatne kvality, taky se mi to stalo. Neslo vysetrit a ani nedoporucovali odebrat vzorek znovu a dovysetrit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat