Otěhotněly jste po clostilbegytu hned po menstruaci?

23.3.20 13:18

otehotneli jste po clostylbegytu hned po men?

Ahoj brala jsem ten nejvyssi davku closzylbegytu a dnes bych mela mit ovulaci. pritel prijede zrejme az ve stredu tak se budem snazit az ve stredu.. ale chci se zeptat, je mozne aby treba zena otehotnela hned po skonceni men? hned treba za dva dny po men?..ja si teda ted test ovu nedelala, jen tak prepokladam ze by mela byt cca dneska ale jestlu je mozne ze byla treba driv i kdyz sem brala od 3.-5.dne tri prasky clostylbegytu denne.diky
(mam pcos, snazime se dva roky, pritel pomale spermie)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2210
23.3.20 13:33

2 roky snazeni uz je na povazenou zda nezajit do centra asistovane reprodukce a resit to s odborniky. Jinak ne, ani po 4 cyklech s clostilem se to nepovedlo. Preju at to vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 13:54

@Safrik jsme v peci car sanus hk, byla jsem i n laparoskopii a od te doby beru kazdy mesic jen clostylbegyt, obcas sem si pichla ovitrele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13275
23.3.20 14:44

Bez kontroly ultrazvukem by jsi vůbec neměla cb užívat a už vůbec ne v takové dávce. Těsně po menzes otěhotnět můžeš, ale za předpokladu, že máš dřív ovulaci a to při užívání cb není možné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 14:54

@Janli ja na ultrazvuk chodim, vubec se na tohle neptam, jsem v peci car. rostou mi folikuli jen po tehle nejvyssi davce..ptala jsen se jen jestli je mozne otehotnet po menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13275
23.3.20 14:58

@Annie123456 pokudchodíš do caru, tak ti museli říct, kdy bude ovulace a je logické, že před ní otěhotnět nemůžeš. Respektive ano, ale max 5dní a to ještě při velmi kvalitních spermiích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
28.3.20 20:06

Já brala clostil 2×. Vždy bez kontroly.
Nejdřív 1-0-0 a otehotnela jsem druhý měsíc (ovulace 14 DC), bohužel to nevyšlo.
Teď jsem ho brala znovu, opět bez kontroly 1-0-1 a 3. měsíc jsem otehotnela :) ovulace 14. DC.
Nemyslím si, že je možné, aby byla dříve, ale těžko říct. Toť moje zkusenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama