Otěhotněly jste po SP / ZT / revizi rychleji, než před ním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 14:52
Otěhotněly jste po SP / ZT / revizi rychleji, než před ním?

Ahoj holky, podobné téma jsem tu nenašla, tak zakládám nové… Ráda bych se zeptala, jak dlouho jste se snažily před tím, než to prvně nevyšlo, a jak dlouho jste pak čekaly na nové těhu? :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 15:00

Poprvé 10 měsíců, následoval SP, pak další dva roky, a pomohlo stejně až IVF.

Mallorka
Závislačka 3252 příspěvků 23.08.19 15:02

2 roky čekání, potom zamlkle těhotenství a po něm se zadarilo hned 3. měsíc.

pravidlo to ale není - nej kamarádka musela na revizi ve 12.týdnu a už to bude rok a od té doby nic :(. známá revize a po roce čekani se zadarilo z ivf. Další znama revize před 4 roky a od té doby nic a další kamaradka revize po 6ti letech čekáni a další spontáně až po roce.

lucije28
Ukecaná baba ;) 1737 příspěvků 23.08.19 15:07

Dceru už doma mám, je jí 8 let. loni 11/2018 revize, zamlklé těhotenství, 03/2019 prasknuté mimoděložní. Doteď nic… Co žena, to originál :mrgreen:. Může a nemusí to vyjít hned, to je jako věštění z křišťálové koule :lol: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 15:11

Tři roky snahy, IVF, potrat, revize.
Další tři roky snahy, další IVF, těhotenství, porod.
Další tři roky, další IVF, potrat bez revize.
Další tři roky, přirozené otěhotnění, porod.

sabinka098
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 23.08.19 15:36

Ano ihned v sestinedeli po revizi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 15:37

První těhotenství SP bez revize - za 6 měsíců další těhotenství s dobrým koncem - další těhotenství ZT s revizí - do dvou měsíců těhotenství s dobrým koncem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 15:38

Tak to holky musím říct, že jste mě moc nepotěšily :zed: nám se zadařilo přesně po roce a v 10 tt to skončilo ZT a revizí. Právě mě doktorka i sestřičky v nemocnici konejšily tím, že teď budu mít „pohnojeno“, teď se snažíme již třetí měsíc a zase nic, tak si právě říkám, že to s tím „pohnojením“ bude platit asi více pro ty, kterým to šlo napoprvé rychle. Ale i tak jsem ráda za každou zkušenost, i za tyto, alespoň se pokusím se na to zase tolik neupínat a raději budu počítat s tím, že to nanovo vyjde spíš asi až v příštím roce :) (Zakladatelka)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 15:40

A jak dlouho jste se snažili před prvním těhu (SP) a třetím těhu (ZT)? :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 15:41

@sabinka098 tak to je krásné slyšet :hug: (já to už bohužel takto nestihnu, ale také jsme to zkusili, co by kdyby, a ono nic :? ) Před revizí vám to vyšlo taky takhle rychle? :)

Piiimiii
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 23.08.19 15:42

Prvni ZT v 9. tt po 2. iui po 3,5 letech snazeni…po pilulkovem potratu tohoto ZT se zadarilo po 4 mesicich prirozene!…takze u me to je o tom „hnojeni“ jednoznacne pravda ;)…ted jsem 34. tt…

Majinka7
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 23.08.19 15:42

Ahoj, my se znazili pres rok a skoncilo to ZT v 8tt, po revizi se nam povedlo az po 2 letech. Ale od te doby jsem plodna az moc, ted cekame třetí :mrgreen:

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 12147 příspěvků 23.08.19 15:59

U nás tak půl roku snažení, pak potrat, pak 3 měsíce potom těhotenství další, opět potrat. Půl roku po druhém potratu už se povedlo.

michaela1310
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 23.08.19 16:17

Na druhy pokus a po samovolnem potratu taky na druhy pokus a mám 5 měsíčního chlapečka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 16:18

@Piiimiii tak to je krásné, moc gratuluji a ať se Ti za šest týdnů narodí krásné zdravoučké miminko :hug:

@Majinka7 takové dlouhé čekání muselo být psychicky pěkně náročné, ale je krásné, že jste se dočkali a teď to jde jak po másle, já jsem vždycky chtěla mít taky 3 prcky, ale už mi táhne na třicet, nejvyšší čas alespoň na to první :lol:

@Kriss Tina to je mi líto, že sis tím prošla hned dvakrát a je krásné, že už to pak vyšlo :kytka: na Tvém případu je krásně vidět, že ta doba čekání na další těhu si je vcelku podobná

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama