Otěhotněly jste po SP / ZT / revizi rychleji, než před ním?

Anonymní
23.8.19 14:52

Otěhotněly jste po SP / ZT / revizi rychleji, než před ním?

Ahoj holky, podobné téma jsem tu nenašla, tak zakládám nové… Ráda bych se zeptala, jak dlouho jste se snažily před tím, než to prvně nevyšlo, a jak dlouho jste pak čekaly na nové těhu? :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.8.19 15:00

Poprvé 10 měsíců, následoval SP, pak další dva roky, a pomohlo stejně až IVF.

• Citovat
  • Nahlásit
3873
23.8.19 15:02

2 roky čekání, potom zamlkle těhotenství a po něm se zadarilo hned 3. měsíc.

pravidlo to ale není - nej kamarádka musela na revizi ve 12.týdnu a už to bude rok a od té doby nic :(. známá revize a po roce čekani se zadarilo z ivf. Další znama revize před 4 roky a od té doby nic a další kamaradka revize po 6ti letech čekáni a další spontáně až po roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1940
23.8.19 15:07

Dceru už doma mám, je jí 8 let. loni 11/2018 revize, zamlklé těhotenství, 03/2019 prasknuté mimoděložní. Doteď nic… Co žena, to originál :mrgreen:. Může a nemusí to vyjít hned, to je jako věštění z křišťálové koule :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.19 15:11

Tři roky snahy, IVF, potrat, revize.
Další tři roky snahy, další IVF, těhotenství, porod.
Další tři roky, další IVF, potrat bez revize.
Další tři roky, přirozené otěhotnění, porod.

• Citovat
  • Nahlásit
839
23.8.19 15:36

Ano ihned v sestinedeli po revizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.19 15:37

První těhotenství SP bez revize - za 6 měsíců další těhotenství s dobrým koncem - další těhotenství ZT s revizí - do dvou měsíců těhotenství s dobrým koncem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.19 15:38

Tak to holky musím říct, že jste mě moc nepotěšily :zed: nám se zadařilo přesně po roce a v 10 tt to skončilo ZT a revizí. Právě mě doktorka i sestřičky v nemocnici konejšily tím, že teď budu mít „pohnojeno“, teď se snažíme již třetí měsíc a zase nic, tak si právě říkám, že to s tím „pohnojením“ bude platit asi více pro ty, kterým to šlo napoprvé rychle. Ale i tak jsem ráda za každou zkušenost, i za tyto, alespoň se pokusím se na to zase tolik neupínat a raději budu počítat s tím, že to nanovo vyjde spíš asi až v příštím roce :) (Zakladatelka)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.19 15:40

A jak dlouho jste se snažili před prvním těhu (SP) a třetím těhu (ZT)? :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.19 15:41

@sabinka098 tak to je krásné slyšet :hug: (já to už bohužel takto nestihnu, ale také jsme to zkusili, co by kdyby, a ono nic :? ) Před revizí vám to vyšlo taky takhle rychle? :)

• Citovat
  • Nahlásit
1064
23.8.19 15:42

Prvni ZT v 9. tt po 2. iui po 3,5 letech snazeni…po pilulkovem potratu tohoto ZT se zadarilo po 4 mesicich prirozene!…takze u me to je o tom „hnojeni“ jednoznacne pravda ;)…ted jsem 34. tt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1377
23.8.19 15:42

Ahoj, my se znazili pres rok a skoncilo to ZT v 8tt, po revizi se nam povedlo az po 2 letech. Ale od te doby jsem plodna az moc, ted cekame třetí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
23.8.19 15:59

U nás tak půl roku snažení, pak potrat, pak 3 měsíce potom těhotenství další, opět potrat. Půl roku po druhém potratu už se povedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
769
23.8.19 16:17

Na druhy pokus a po samovolnem potratu taky na druhy pokus a mám 5 měsíčního chlapečka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.19 16:18

@Piiimiii tak to je krásné, moc gratuluji a ať se Ti za šest týdnů narodí krásné zdravoučké miminko :hug:

@Majinka7 takové dlouhé čekání muselo být psychicky pěkně náročné, ale je krásné, že jste se dočkali a teď to jde jak po másle, já jsem vždycky chtěla mít taky 3 prcky, ale už mi táhne na třicet, nejvyšší čas alespoň na to první :lol:

@Kriss Tina to je mi líto, že sis tím prošla hned dvakrát a je krásné, že už to pak vyšlo :kytka: na Tvém případu je krásně vidět, že ta doba čekání na další těhu si je vcelku podobná

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama