Otěhotněly jste přesto, že jste na to myslely?

Anonymní
21.1.21 13:15

Otěhotněly jste přesto, že jste na to myslely?

Zdravím :mavam: Mám dotaz, nenašla jsem to moc nikde… Otěhotněly jste některá i když jste na to opravdu myslely a přály si to?
Pokaždé čtu nebo slyším „nemyslela jsem na to a otěhotněla“ nebo „když jsem to vzdala, byly na testu //“ apod. V mém okolí je ale mnoho holek, které ať už na poprvé nebo na několikátý pokus otěhotněly a přitom na to myslely, kudy chodily (mnohé z nich o tom také hodně a pořád mluvily, což třeba nedělám, nechci, aby okolí vědělo, že se snažíme). Ale na e-miminu je to asi nějaké heslo :) Nemysli na to, dělej nějaký koníček, a další podobné rady, toho je tu mraky. Ono upřímně, před každou MS je maličká naděje, i když člověk už si zvykl, že to nevychází a příčina nenalezena. Přesto si nedovedu představit, že by tam malá naděje prostě v každé aspoň trochu nezůstala ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.1.21 13:18

Ne neotěhotněla, snažíme se půl roku, z toho 3 měsíce jsem opravdu nehlidala ovulaci ani netestovala, když po 3 měsících stále nic tak už jsem dělala ovulacni testy a i tak pořád nic… někdy to v mozku opravdu je, ale úplně bych nebrala vážně ze když na to myslíš tak to nepůjde. Ta spermie s tím vajíčkem se spoji až se jim proste bude chtít :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 13:24

Každá normální ženská, která chce otěhotnět, na to prostě myslí. A pokud otěhotnět nemůže, myslí na to o to víc, až postupně skoro nemyslí na nic jiného, protože jí to trápí (logicky)
Přestala jsem na to myslet a otěhotněla jsem, jsou kecy stejně jako známá, co se jim nedařilo a odjeli na dovolenou a ejhle, byla těhotná :roll:
Neříkám, že se to nestává, ale jestli na to myslela, nebo ne, se stejně nikdo nedozví, ty, co už se jim to povedlo si takhle vyrábí zaručenou metodu :lol: patentovat si ji nikdo ještě nenechal :lol:
Jednou se to prostě povede, je to ruleta, a jestli na to myslíš, nebo ne, je úplně jedno. Otěhotněla jsem po třech letech intenzivního ivf a věř mi, nemyslela jsem na nic jiného. Přeju ti hodně štěstí :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
392
21.1.21 13:25

Ne otěhotněta jsem právě jak jsem na to nemyslela🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
21.1.21 13:27

Ano. Prostě jsem zjistila, že je u mě potřeba styk těsně po ovulaci, ideálně jen do několika málo hodin. Když to tak bylo, otehotněla jsem. Když ne, tak ani náhodou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1586
21.1.21 13:28

Otěhotněla jsem čtyřikrát právě v okamžiku, kdy jsem na to vůbec nemyslela, pročež jsem byla vždycky velice prekvapena. Když jsme se „snažili“, nebylo z toho nic.

Poprvé jsme se snažili dva roky, pak nám doktorka v CARu řekla, že přirozeně to nepůjde… Do dvou měsíců jsem byla těhotná, což se zjistilo na nějakém vyšetření v tom caru, to byl dobrej šok. Tohle těhotenství ale nevyšlo.
Podruhé jsme se snažili cca půl roku, pak jsme měli poněkud krizi a snažení přerušili, otěhotněla jsem.
Potřetí jsme se snažili dva roky, pak jsem to vzdala a řekla si, že po vánocích holt začneme řešit lékařsky. Už na to nedošlo, podle propočtů jsem otěhotněla přesně dva týdny (!) po tom, co jsem si řekla „peču na to, asi to nepůjde“.
Počtvrté jsem si říkala „další dítě nějak časem, necháme tomu volný průběh, teď by bylo trochu brzo…“ Mezi druhým a třetím dítětem máme tedy rok a půl rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
21.1.21 13:31

Otěhotněla jsem na jeden pokus, hned první měsíc, kdy jsem si řekla, že už je čas. Ale poznám podle hlenu přesně ovulaci, tak jsem věděla, kdy je vhodná doba a dá se říct, že na to i myslela, ale nevěřila tomu, že by se to hned podařilo. :palec:

Přeji ať se podaří co nejdříve. Hodně ženských otěhotní hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
21.1.21 13:36

Zena vetsinou otehotni kdyz soulozi bez ochrany a spermie se apoji s vajickem. Mysleni na to nema zadny vliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 13:43

Myslela jsem na to celý rok, co jsme se snažili. Přesně jak už tady někdo píše, řeči typu „nemysli na to“ jsem nasnášela a vždycky jsem se až naštvala :D Nakonec jsem otěhotněla v měsíci, kdy jsem začala praktikovat sílu myšlenky a myslela jsem na to opravdu intenzivně. Každý den jsem si říkala, jakoby to už bylo. Představovala jsem si, jak jdu ráno pro test a tam budou dvě čárky. No a ono to bylo přesně tak, jak jsem si to vysnila.

• Citovat
  • Nahlásit
1771
21.1.21 13:44

Kdyz to jde, tak to jde, i kdyz na to myslis, a kdyz to nejde, tak to nejde ani kdyz na to nemyslis…lidi zijou a nahody se stavaji…ano, pri velkem stresu se tvori hormon, ktery muze zabranit otehotneni..,ale ten stres si nevyvolas tim, ze porad myslis na tehotenstvi (vetsinou)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 13:50

Ahoj :) zajímavá diskuze. Já si myslím že v tomhle případě je totiž úplně jedno jestli na to člověk myslí nebo ne. A taky si myslím že nemyslet na to úplně stoprocentně asi nikdy úplně nepůjde. Pokud je tam nějaký zdravotní problém proč se miminko nedaří tak je právě naopak potřeba na to myslet navštívit odborníky A nějakým způsobem ten problém řešit protože to nemyšlení je podle mého medvědí služba a člověk tím jen oddaluje řešení problémů. No a pokud tam zdravotní problém není tak se prostě dřív nebo později zadařit musí. Jinak mně se otěhotnět podařilo takřka hned a to jsem na to opravdu hodně myslela a miminko si přála a ještě navíc jsem byla v práci ve velkém stresu a tak jsem se právě bála že tím stresem to nepůjde a šlo to. dalo by se říct že mě to těhotenství doslova zachránilo protože už jsem to v práci fakt nesnášela ale chtěla jsem to už prostě doklepat. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 13:51

Poprvé jsem otěhotněla asi po roce, když jsem na to přestala myslet (a pak absolvovala 2 v těhotenství dost nevhodné dovolené, když jsem nevěděla, že jsem těhotná). Podruhé jsme šli na jistotu a klaplo to na 1. pokus i s myšlením.

• Citovat
  • Nahlásit
20581
21.1.21 13:58

Ne, na obě děti jsem nemyslela, ale teď myslím a uvidíme. Dam vědět příští týden :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
21.1.21 14:03

Otěhotněla jsem, když jsem na to myslela snad každých 10 minut 😃 bylo to po dvou potratech, měla jsem depku a myslela permanentně jen na to, že chci otěhotnět.
Kdykoli jsem si rekla, ze na to nebudu myslet, tak jsem na to stejně pořád myslela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2761
21.1.21 14:05

Ano,1. dítě po dvou letech, když už jsme začali jezdit do poradny pro neplodnost,2.dítě také po dvou letech a třetí po 8 měs…myslela jsem na to pořád, jelikož nám to nešlo… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat