Reklama

Otehotnely jste s jedním vejcovodem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 12:03
Otehotnely jste s jedním vejcovodem?

Dobrý den otěhotněla jste některá s jedním vejcovodem? Ale jak to formulovat. Otehotnely jste z vaječníku kde nebyl vejcovod? Je tu nějaká šance? Děkuji za reakce :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Bobby
Extra třída :D 14034 příspěvků 11.01.18 12:07

Ja jednu takovou znam a urcite je jich vic…vejcovod si umi to vajicko nacucnout…

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 11.01.18 12:08

Znám paní, co měla s jedním vejcovodem ještě 9 děti, takže otěhotnět určitě možné je.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 12:12

Ja mám průchozí jen jeden vejcovod a otěhotněla sem :) neni v tom žádný problém :) otěhotněla sem sama bez nejake pomoci a rychle potom co sme se rozhodli ze chceme miminko :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 12:20
@Anonymní píše:
Ja mám průchozí jen jeden vejcovod a otěhotněla sem :) neni v tom žádný problém :) otěhotněla sem sama bez nejake pomoci a rychle potom co sme se rozhodli ze chceme miminko :)
a z té strany kde jste nemela vejcovod?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 12:21

Tak ted si nejsem jistá ale myslím ze pravý nemam průchozí…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 12:23

Pardon, špatně sem si to přečetla… ne otěhotněla jsem přes druhy..,

Maky.p
Generální žvanilka 24793 příspěvků 11.01.18 12:24

Po mimoděložním mi vzali pravý vejcovod, otěhotněla jsem spontánně třetí cyklus po laparoskopii. Z kterého vaječníku, to netuším.. Ale vejcovod přebere funkci toho chybějícího a chytne si vajíčko i z protějšího vaječníku ;)

Shari81
Kelišová 6008 příspěvků 11.01.18 12:37

Prodělala jsem mimoděložní těhu-odstraněn levý vejcovod. Po půl roce se podařilo otěhotnět znovu a nyní mi doma spinká půlroční synek :-) hodně štěstí :kytka:

Sunrise
Závislačka 4231 příspěvků 11.01.18 12:41

Moje prvni těhotenství bylo mimodelozni, po 9mesicich po laparce se podarilo pocit syna a ted mame jeste 3mewicni holcicky dvojcatka… Dvojvajecna :)

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 11.01.18 13:36

Ahoj bud naprosto v klidu v srpnu jsem prodelala mimodelozni kde me odebrali levy vejcovod :( a ted jsem 5+6tt :srdce: :D od zakroku sem jedla kys. listovou no a podarilo se ted v prosinci. dnes jsem byla u dr. Na utz a uz mame bublinku :srdce: :dance: Takze se nicim nestresuj a drzim palce :)

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 11.01.18 13:53

@diiss Kez by se to podařilo i už teď z toho vaječníku bez vejcovodu! :oops:

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 11.01.18 14:46

@Werushe87 a ten dalsi nemas? Nebo v cem je problem?

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 11.01.18 14:53

@diiss řeším to ze mám na právem vaječníku ovulaci a velký folikul. Ale nemám pravý vejcovod. Takže šance otěhotnět tento mesic je mizivá

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 16:14

Mě vzali vejcovod v dubnu-kvuli mimodeloznimu, stále nejsem těhotná :,(.Aspoň že už mám 4leteho syna.Tak se to snažím neřešit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >