Otěhotnění 1-2 dny před ovulací

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peti13
Stálice 64 příspěvků 05.03.18 13:32
Otěhotnění 1-2 dny před ovulací

Ahoj,
v půlnoci 5.3. jsem měla pozitivní ovulační test. Sex proběhl v neděli odpoledne, a v pondělí po testování ovulačního testu.

je tam šance, že se to stihne? :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 05.03.18 13:38

Šance je cca 15 %.

Klaraslunicko
Kecalka 116 příspěvků 05.03.18 13:45

@peti13 otěhotněla jsem pár dní po menstruaci, nechápala jsem, nedělejte si ovu. testy, nemyslete na to a věřte mi, že otěhotnite kdykoliv. :mavam:

neria55
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 05.03.18 13:50

Moje ségra otěhotněla 2 dny před ovu, takže šance rozhodně je ;)

Uživatel je onlinePomka
Kelišová 7116 příspěvků 05.03.18 13:52

Tak ono nejde otěhotnět mimo ovulaci, ony si tam ty spermie jednoduše na to vajíčko prostě počkají ;) Šance je určitě. Teoreticky - pokud máš sex každé 2-3 dny, nemůže ovulaci minout :) Hodně štěstí, já taky čekám na dvě čárky, tak ať se zadaří ;)

Příspěvek upraven 05.03.18 v 13:53

Daenerys91
Kecalka 268 příspěvků 05.03.18 13:52

2 dny před ovulací jsou právě plodné dny, jasně že se dá otěhotnět. Ony tam ty spermie chvilku vydrží 8)

Příspěvek upraven 05.03.18 v 13:57

Zabatko
Závislačka 3881 příspěvků 05.03.18 13:53
@peti13 píše:
Ahoj,
v půlnoci 5.3. jsem měla pozitivní ovulační test. Sex proběhl v neděli odpoledne, a v pondělí po testování ovulačního testu.je tam šance, že se to stihne? :hug:

Nějak postrádám smysl ovulačních testů. Pokud ovuluješ, což asi ano, tak se na to vykašli, sex mějte co 2 - 3 dny a on se výsledek dostaví. A ušetříš peníze.

lolink
Kecalka 499 příspěvků 05.03.18 13:59

3× otehotneni pred ovu. Ja o ovulaci neotehotnela nikdy.

Klaraslunicko
Kecalka 116 příspěvků 05.03.18 14:10

@Pomka ale jde :) to je prostě příroda. Až to miminko bude chtít, tak to prostě bude :)

neria55
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 05.03.18 14:15

@lolink můžu se jen zeptat, když 3× před ovu, tak máte tři holčičky? Ségra je si totiž jistá, že to bude holka, že před ovu se dělají holčičky :mrgreen: snad vás tímto dotazem nijak neurazim :roll:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8208 příspěvků 05.03.18 14:20

@neria55 tak u nás tohle neplatí. Sex před ovu a mam dva kluky jak buky :lol:

Pipet
Generální žvanilka 23920 příspěvků 05.03.18 14:21

@Klaraslunicko Ovulace je uvolnění vajíčka. A bez vajíčka prostě miminko nebude.

Druhá věc je, že žena neví, kdy k tomu uvolnění došlo. Taky sex nemusí být přímo v ten okamžik. Ale bez ovulace mimino nebude a ne a ne a ne :mrgreen:

@peti13 načasování dobré, ale to není záruka, že otěhotníš…

lolink
Kecalka 499 příspěvků 05.03.18 14:23

@neria55 prvni kluk. Druhy Zt bohuzel. Ted cekam na utz a uvidime :)

Klaraslunicko
Kecalka 116 příspěvků 05.03.18 14:33

@Pipet já si myslím svoje :D hlavně, žena může ovulovat prostě i třeba 3 krát za měsíc, prostě já na tohle nehraju, sama jsem otěhotněla asi 5 dní po menzes, prostě se to může stát kdykoliv :P :potlesk:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 05.03.18 14:34
@Zabatko píše:
Nějak postrádám smysl ovulačních testů. Pokud ovuluješ, což asi ano, tak se na to vykašli, sex mějte co 2 - 3 dny a on se výsledek dostaví. A ušetříš peníze.

Souhlasim ;) nikdy jsem testy nedelala, sex jsme meli co dva dny (nenuceny, aby tu nekdo nevytahl, ze jen kvuli miminku :mrgreen: ) a tehotna jsem uz podruhe (poprve ZT v 17tt). Tak hlavne klid a uvidis :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Tragédie v dole Dukla: 108 dělníků odsoudili na smrt, zděšení hasiči se hroutili

Náhoda, lajdáctví a selhání lidského faktoru. To všechno stojí za největší... číst dále >

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama