Otěhotnění 10 dni před MS

Klaraslunicko
23.1.20 06:17

Otěhotnění 10 dni před MS

Ahojky holky, mám dotaz,2 mesice zpátky jsem v 9.tydnu potratila, včera jsme si řekli, ze to zkusíme znovu, už od predevcirka mě bolelo v podbrisku, mám 10 dni do ms(nevím jestli z toho nebo ovu ) ????‍♀️, mate některá zkušenost, že jste takhle otěhotněla? Já se na druhou stranu bojím, že zas potratim, po 1.sYnovi nemůžu porad pribrat, mám 48 kilo a u syna jsem ze začátku měla 60:( tak trochu doufam, že to ještě nevyslo :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.1.20 08:30

@Klaraslunicko Ahoj, já jsem potratila (ZT v 8.tt) taky cca před 2 měsíci a už jsem opět těhotná :mrgreen: A taky se samozřejmě moc bojím že se zase něco podělá, je to buď a nebo. Říká se že jestli se má mimčo udržet tak se udrží. Nevím jak to máš s cykly ale klidně by to ovu mohla být ;) S tou váhou ti neporadím, možná bych se na to zeptala doktora, ale znám i takhle vyhublý holky které v pořádku donosily mimčo.
Držím pěsti a hlavně se snaž být v klidu, chce to pozitivní přístup :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
164
23.1.20 08:37

U obou tehotenstvi jsem otehotnela cca 20 den cyklu. Drzim pesti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Klaraslunicko
23.1.20 08:46
@Anonymní píše:
@Klaraslunicko Ahoj, já jsem potratila (ZT v 8.tt) taky cca před 2 měsíci a už jsem opět těhotná :mrgreen: A taky se samozřejmě moc bojím že se zase něco podělá, je to buď a nebo. Říká se že jestli se má mimčo udržet tak se udrží. Nevím jak to máš s cykly ale klidně by to ovu mohla být ;) S tou váhou ti neporadím, možná bych se na to zeptala doktora, ale znám i takhle vyhublý holky které v pořádku donosily mimčo.
Držím pěsti a hlavně se snaž být v klidu, chce to pozitivní přístup :hug:
@Anonymní píše:
Držím pěsti a hlavně se snaž být v klidu, chce to pozitivní přístup :hug:
jeeeee tak to gratuluji a hodně štěstí ❤️
  • Citovat
  • Nahlásit
Klaraslunicko
23.1.20 08:47

@JanaTý já to mám také posunuty a bolí mě břicho tak, že se ani nehnu, já na sobě úplně poznám co se děje, poznala jsem i první tehu 🤦‍♀️ Nechápu to a teď sto pro vím, ze tohle je ovulace, no takže nastává zase kupa strachu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat