Otěhotnění 1.týden po potratu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vaflinka
Povídálka 22 příspěvků 23.12.17 20:57
Otěhotnění 1.tyden po potratu

Dobrý večer. Mám takový dotaz, možná hloupý. Je mi 19 let. Dne 7.12.2017 jsem šla na první potrat ve třetím měsíci. Po potratu, hned po týdnu do dnes jsme několikrát s přítelem provozovali sex bez ochrany, ale neudelal se do mě ani jednou. Doktorka mi řekla na poslední kontrole ze jsem v pořádku. Po 15 dnech potratu jsem měla světle hnědý výtok a druhy den tmavě hnědý výtok. A doktorka mi řekla ze menstruace by měla dorazit až v sestinedeli. A v brisku mě mirne picha, ne zase moc. Moje otázka zní, zda li je to tu riziko, ze bych mohla být těhotná a co znamená ten výtok? Je to příznak těhotenství? 8) Děkuji za vaše odpovědi :).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.17 20:58

Proč jsi byla na potratu?

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 23.12.17 20:59

@vaflinka di se bodnout a neprovokuj… :zed: :pocitac:

vaflinka
Povídálka 22 příspěvků 23.12.17 21:03

Bohužel s přítelem nemáme dostatek peněz ani žádné zázemí@Doe_Jane

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 23.12.17 21:04

Proč s.kas týden po potratu proboha :pocitac:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 23.12.17 21:04
@vaflinka píše:
8o

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 23.12.17 21:09

To si delas asi srandu ne…tak jdes na potrat, ze na to nemate penize a hned na to mate sex bez ochrany opet? :roll: nemluve o dodrzeni sestinedeli :zed: to je troll ne :pocitac: nejaka provokace pred Vanoci… :roll:

ka2ka
Extra třída :D 12455 příspěvků 1 inzerát 23.12.17 21:20

Spíš začátek zánětu než těhotenství

Aries6
Generální žvanilka 21867 příspěvků 2 inzeráty 23.12.17 21:21
@vaflinka píše:

Ani peníze na antikoncepci? Tak prostě nesouložte. Di někam, fakt. Jestli jsi troll, jsi trapná, jestli to myslíš vážně, tak jsi trapná 10× víc.
Kolik stojí potrat? Na ten jste měly??? :zed:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17938 příspěvků 23.12.17 21:25

Źe na to těm trollům skáčete…

Wenasta11
Stálice 84 příspěvků 23.12.17 21:30

Nu, nejde být hodná, sorry, ale jestli je to pravda, tak je to fakt hooodně nezodpovědný, jestli je to provokace, tak by ses měla někam zahrabat, pač jsou lidi, pro který je potrat hodně silně citová záležitost a když tady někdo píše takový zhovadilosti, tak musí mít hodně nudnej život! Upřímně řečeno, ani jedno mi nepřijde v pořádku.

Příspěvek upraven 23.12.17 v 21:36

prekvapenana2
Kecalka 222 příspěvků 23.12.17 21:34

Nějak postrádám smysl tehle trolu. To jako někdo vážně vymýšlí takový kraviny a baví se nad tím? Přijde mi líto že pak někdo se chce třeba svěřit se skutečným, třeba i neuvěřitelným příběhem a nikdo mu nevěří :(

Jinak pokud nejsi trol tak si blbá

lachtanice86
Kelišová 5425 příspěvků 23.12.17 21:36

@vaflinka nemáte peníze na dítě, na potrat ano a na ochranu, třeba kondomy, taky ne? Škoda, že se nedá koupit trocha inteligence. I když si stejně myslím, že si troll.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22806 příspěvků 23.12.17 21:41
@vaflinka píše:

a proto šu. áš bez ochrany???

eviku-miluna
Kelišová 6804 příspěvků 47 inzerátů 23.12.17 21:52
@valina1 píše:
Proč s.kas týden po potratu proboha :pocitac:

a jeste bez ochrany :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama