Otěhotnění 2 dny před ms? Je to možné?

8.10.20 20:09

otěhotnění 2 dny před ms? je to možné?

Zdravím,

chci se zeptat, otěhotněl někdo 2 nebo 1 jeden před MS? Pak menstruace proběhla normálně a druhé MS zpoždění 3 dny?

Nebo nějaké příznaky? Jestli tu je nějaká debata už rozjetá tak se omlouvám ale žádnou sem na toto téma moc přesně nenašla. Tak mě neukamenujte :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12651
8.10.20 20:11

Ne, to opravdu hranici s nemoznym. Ten dalsi cyklus nebyl styk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.10.20 20:25

@beruska9 právě jako znám pár holek možná tak dvě nebo tři co otěhotnili dva dny před MS. Styk byl ale nedělal se do mě. Ochranu nepoužíváme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73243
8.10.20 20:36

@anetkaaa123 No, ale ony ty holky otěhotněly 2-3 před očekávanou MS, nicméně tím, že nedorazila, tak už nezjistily to, že by i jinak dorazila později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1894
8.10.20 20:48
@anetkaaa123 píše:
@beruska9 právě jako znám pár holek možná tak dvě nebo tři co otěhotnili dva dny před MS. Styk byl ale nedělal se do mě. Ochranu nepoužíváme.

Tak pokud je nechráněný styk, tak je možnost těhotenství. Spíš z toho, než ty dva dny před MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1737
8.10.20 21:05

Asi to splnuji ja. Vim zcela presne (diky ovu testum), ze ovulace probehla 4 dny pred terminem MS (ta chodila s zeleznou pravidelnosti) a styk probehl v ten den. MS za ty 4 dny „prisla“, ale byla slabsi a kratsi. Tyden na to jsem mela pozitivni test. Ted jsem ve 30tt a verim, ze vse dobre dopadne :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7720
8.10.20 21:17

Možné je vše :) moje gynekoložka sama říká, že je možné otěhotnět i u menstruace protože tělo není stroj a ovulace může být kdykoliv :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2530
8.10.20 21:17

Tak luteální fáze kratší než 10 dní je typickým důvodem, proč někdo skončí u asistované reprodukce :nevim:
Ale tady jsou ženy, co tvrdí, že ovulují souběžně s menstruací, tak asi věřím i 2 dnům ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1737
8.10.20 23:26
@MrsNorris píše:
Tak luteální fáze kratší než 10 dní je typickým důvodem, proč někdo skončí u asistované reprodukce :nevim:
Ale tady jsou ženy, co tvrdí, že ovulují souběžně s menstruací, tak asi věřím i 2 dnům ;)

Presne to jsem si myslela, ze bude i nas pripad. Kratka lut. faze a skoncime na IVF. Ale mame takto na ceste uz ctvrte dite a zda se, ze mozne je vse :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12651
9.10.20 09:43
@anetkaaa123 píše:

Tak kdyz nekoho znas osobne :nevim: Jo hele, asi tak, ja sama mela pri druhem tehotenstvi ovulaci o tyden pozdeji, nez normalne, ale ta ms pak neprisla, tak jak pise @j.a.n.i1 - byla by prisla se zpozdenim. Jo, stava se ledacos, I tady vidis dalsi pripady, porad si ale dovolim tvrdit, ze je toto spis mene pravdepodobne (nikoliv nemozne, jen nepravdepodobne). Pokud jsi tehotna, taky bych podezrivala spis nektery preruseny styk z tohoto cyklu, nicmene ono to je pak docela dobre poznat na utz, jak stary je plod. Zminila bych se o pochybnostech o stari doktorovi, ja se svoji resila, ze mi tam nesedi tyden, v tvem pripade by to bylo I vic. Ridila jsem se pak terminem z utz, ne dle ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama