Otěhotnění - 4 dny před ovulací

Anonymní
19.11.15 10:47

Otěhotnění - 4 dny před ovulací

Chci se zeptat, jaká pravděpodobnost je otěhotnění, když ke styku došlo 4 dny před ovulací? Četla jsem, že plodné dny jsou 2 dny před ovu a 1 den po ovu. Je velká pravděpodobnost otěhotnění nebo malá? Děkuji za odpovědi. Omlouvám se, za anonim, ale je to citlivé téma a chodí zde známí. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29442
19.11.15 10:52

Jak velká pravděpodobnost je, to ti nikdo neřekne. Spermie dokáží přežít pár dnů, takže to možné je. Ostatně já mám takhle druhé dítě. Styk byl tenkrát jediný a dokonce pět dní před ovulací. Takže při správném postavení hvězd a trošce štěstí je možné ledacos. Stejně tak není zaručené těhotenství ze styku, který se trefí do té ovulace přímo. Několikrát jsme se s mužem trefili „přímo“ do dne D a nebylo z toho nikdy nic.

Příspěvek upraven 19.11.15 v 10:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.15 10:53

Ja otehotnela ze styku tyden pred ovulaci :)

• Nahlásit
  • Citovat
49125
19.11.15 11:26

Čistě statisticky asi 6 % (den před ovulací 15-20 %).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
19.11.15 11:34

Jenze týden před ovulací jsi asi neotěhotněla, to prostě byla uvulace dřív. 6e by spermie vydržely týden? Ale čtyři dny to určitě jde. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
19.11.15 11:40

Já mám ze styku 4 dny před 3. syna :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2840
19.11.15 11:46

Souhlasím s @Malto Dle mne to možné prostě není, nevím z žádné studie, že by dokázala v ženě spermie přežít tak dlouho, myslím, že v případech, kdy si to žena myslí, tak prostě měily ovulaci dřív, než byly přesvědčené;-) Ale to samé se mohlo stát i Tobě (pokud sis třeba nedělala ovu testy apod, kdy jsi si jistá, že uvulace byla v očekávaném termínu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.15 12:04

Děkuji za odpovědi.
Vím přesně, kdy mám ovu, dělala jsem si ovu testy, ale myslela jsem si, že ovu bude později. A překvapení, ovu přišla dřív. Tak jsem zvědavá, jestli se podaří nebo ne.

@Fima můžu se zeptat, jestli se vám podařila holčička nebo kluk? Slyšela jsem, že v den ovu a po jsou kluci a před ovu holky.

• Nahlásit
  • Citovat
29442
19.11.15 12:27

Příspěvek upraven 11.11.19 v 09:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 02:40

Tohle je muj uplne prvni prispevek na tehle strankach, tak pokud se vyjadrim nekaj divne, predem se omlouvam!
Snazime se o detatko a k vypoctu ovulace/plodnych dnu jsem zacala pouzivat tuhle kalkulacku:
http://www.plodne-dny-vypocet.cz/

moje svagrova po pul roce ‚nic‘ vypocetla a…no synovec je nadhernej!
Jak vidite, dny jsou oznaceny ruznym odstinem zelene, nejtmavsi je nesilnejsi sance. Synovec ‚vznikl‘ posledni den!

moje kamaradka otehotnela 3 dny pred ovulaci - takze HODNE STESTI!! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.15 09:43

@slavuska1
A ste si jista kdy mate ovulaci? ja to ted totiz resim.4 dny pred…a tak doufam. a o ovu vim sto pro kdy je…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.11.15 10:10

Děkuji všem za odpovědi. Teď budeme čekat, uvidíme cca za 2 týdny jestli se podaří nebo ne. Manžel je z to ho docela na nervy, protože dítě nebylo v plánu. Ale když bude, budeme taky rádi :).

• Nahlásit
  • Citovat
31691
20.11.15 15:29
@Anonymní píše:
@slavuska1
A ste si jista kdy mate ovulaci? ja to ted totiz resim.4 dny pred…a tak doufam. a o ovu vim sto pro kdy je…

tak já ji poznám podle píchání v boku. normálně jsme mívala ovulaci vždycky 16.-17. den 30-31denního cyklu, 8. den(2 dny po konci MS) byl jedinej sex široko daleko, a 12. den mě začalo hodně píchat v boku, tak jsme si říkala, že je vymalováno, s mou plodností..a taky že bylo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 17:02

@slavuska1
Aha tak uvidime…ja mela styk v nedeli kolem pulnoci a ovu ve ctvrtek…myslim ze sance moc nemame…ale treba zazrak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 14:19

@Fima
A mela jste ovulaci vazde az ten paty den? ja ted resim prave 4 dny pred a tak nevim jestli doufat. o ovu vim presne jenze snazeni bylo jen 4 dny pred a den po…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama