Otěhotnění 5 měsíců po císaři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Name6
Nováček 9 příspěvků 16.03.19 08:37
Otěhotnění 5 měsíců po císaři

Ahoj. Chci se zeptat jestli je tu někdo kdo otehotnel 5 měsíců po císařském rezu a jak to probíhalo… a hlavně jaký byl porod.
Děkuji moc :srdce:

Reakce:
1mila2
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 16.03.19 08:42

Ja, vse v pohode. Mezi detma mam necelych 13M, sice je to nekdy mazec, ale da se to. Teda, zatim se to da, malemu jsou teprve 2mesice :lol:
Porod jsem mela zase cisarem, protoze oba predchozi porody byly sekci, takze prej nebudeme nic vymyslet :lol: a ja se za prirozeny ani neprala :oops:
Gratuluju :kytka: :pankac:

Name6
Nováček 9 příspěvků 16.03.19 08:56

@1mila2 takže jste otěhotněla 4 měsíce po císaři?
A jak probíhalo vaše těhotenství jestli se muzu zeptat?
A měla jste celkovou narkozu nebo epidural? Moc Vám dekuju :srdce:

llida
Kecalka 367 příspěvků 16.03.19 09:11

Ja bych rekla, ze bys hlavne mela resit se svym doktorem, jde o to v jake kondici mas srostlou tu jizvu po cisari, aby vydrzela a nepraskla…

1mila2
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 16.03.19 09:21

Vsechno v poradku, ani jsem nezvracela (u predchozich jsem zvracela furt). Moc jsem se nestihala sledovat, s mimcem za zadkem to neslo :lol: mela jsem tu spinalni, takze jsem vse slysela (je to dost nuda). Trvalo to pres hodinu a chlap cekal venku, tak jsem nemela moc s kym mluvit. Anesteziolog nebyl moc bavici :think:

Name6
Nováček 9 příspěvků 16.03.19 09:46

@1mila2 já bych prave moc chtěla celkovou.. ale nevím jestli to není moc riskantní pro miminko.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 16.03.19 09:48

To záleží na stavu jizvy..Jako ,,císařovna" jsem se o to taky zajímala a zde z diskusí jsem zjistila že jsou tu ženy po třech císařích a v pohodě, ženy kterým bylo těhu zakázáno již po jednom císaři až ženy které museli těhotenství ukončit z důvodu uhnízdění embrya v jizvě nebo tak něco,to už si nepamatuji..Naštěstí většina žádné potíže neměla :palec:

1mila2
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 16.03.19 09:52

@Name6 ja ji chtela taky, ale pry je pro mimco horsi, takze jsem mela 2× za sebou jen spinalni.

lolink
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 16.03.19 10:08

Jde o to, jak vydrzi jizva. Pokud se ti to zahojilo, je to ok. Ale behem tehu dochazi k napinani. Pokud by hrozila ruptura, muze byt predcasny porod. To, jaky bude, je uplne to posledni. Jde o to, zda tak brzy po porodu cisarem donosis. A to ti tu nikdo nerekne, protoze se kazdy hoji jinak, mel jine okolnosti predchoziho cisare atd. Ja jsem na tohle srab. Ac mi to nedelalo teda vubec radost, radeji jsem nasadila antikoncepci, aby ten rok od cisare falt probehl a ja pak nemusela napriklad resit predcasne narozene dite.

Váš příspěvek
Reklama