Otěhotnění 8. Měsíc po císaři.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.6.22 06:01

Otěhotnění 8. Měsíc po císaři.

Maminky otěhotněly jste cíleně některá 8. měsic po císaři? Jak probíhalo těhotenství? Jak se k tomu vyjádřil váš lékař a rodili jste znova císařem? Prosím o zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.6.22 06:18

Kamarádka ne cíleně, spíš neplánovaně, měla nepravidelný cyklus a nemohla brát HA, tak to zjistila, až když už byla na konci 1. trimestru a doktor moc nadšenej nebyl, ale zvládli to oba. A ano, opět císařem, protože to už bylo 4.dite.

• Citovat
  • Nahlásit
5031
3.6.22 06:24

To je strašně individuální. Záleží jak je na tom jizva. Dojdi si na kontrolu k lékaři a uvidíš co ti řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.22 06:28

@kavenka u Dr jsem samozřejmě byla.ale na to jsem se neptala :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
5031
3.6.22 06:33
@Anonymní píše:
@kavenka u Dr jsem samozřejmě byla.ale na to jsem se neptala :lol:

Tak by jsi se měla rozhodnout podle rady lékaře a ne podle toho jak to měla Máňa od vedle :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.22 06:37

@kavenka to je zase rada :P já rozhodlá jsem..ptala jsem se kdo má jaké zkušenosti, ne že potřebuju poradit :roll: ale díky

• Citovat
  • Nahlásit
1929
3.6.22 07:45

Ahoj jsem 10m po císaři a jsem teď 11tt zatím vše ok i dle doktora vpohode, ale mě se zahojila jizva velmi rychle. tak 14 dní 3 týdny od pór si už sem o ní vůbec nevedela
S doktorem jsem mluvila už po šestinedeli že chceme brzy druhé a on že na jaře klidně mužem začít se snažením

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.22 07:48

@Vladusxx to je super zpráva. Taky o jizve nevím. Mam vše vporadku. Držím pěsti ať vše dobře dopadne :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1929
3.6.22 08:04
@Anonymní píše:
@Vladusxx to je super zpráva. Taky o jizve nevím. Mam vše vporadku. Držím pěsti ať vše dobře dopadne :kytka:

Díky, tobě taky hodně stesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27364
3.6.22 08:38
@Anonymní píše:
@kavenka to je zase rada :P já rozhodlá jsem..ptala jsem se kdo má jaké zkušenosti, ne že potřebuju poradit :roll: ale díky

A dokážeš pochopit, že na zkušenostech ale vůbec nezáleží? Ze záleží jen a jen na zdravotním stavu a hojení jizvy? Jedné to projde, druhá skočí s rupturou dělohy, mrtvým dítětem a bude ráda, že to přežije. Ptát se na zkušenosti je poněkud nemoudré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4870
3.6.22 08:39

Záleží na více faktorech, mám SC rok 2013 a druhý SC rok 2020. Cca od 20tt jizva dělala problémy, bylo to pěkně na 🙄. Naplánován SC a všeci doufali, že to nepřijde samo :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4870
3.6.22 08:40
@Janli píše:
A dokážeš pochopit, že na zkušenostech ale vůbec nezáleží? Ze záleží jen a jen na zdravotním stavu a hojení jizvy? Jedné to projde, druhá skočí s rupturou dělohy, mrtvým dítětem a bude ráda, že to přežije. Ptát se na zkušenosti je poněkud nemoudré.

Z reakcí cítím, že tahle dáma nepochopí 🤷🏻‍♀️ :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5031
3.6.22 08:43
@Janli píše:

Evidentně nedokáže :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.22 09:13

@Janli ano chápu není mi 15 :lol: jen mě zajímá zkušenosti jiných jak na tom byly…od toho snad diskuse jsou ne. Aby se diskutovalo.. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.22 09:14

@shadowbabe to mě mrzí. ze jsi měla problém. Tak hlavně že vše dopadlo dobře. :andel:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat