Otěhotnění a Gynex

2.6.15 12:05

otěhotnění a gynex

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli jste při užívání gynexu otěhotněly? A jestli jste otěhotněly, ikdyž jste se netrefily přímo do dne ovulace ( třeba 2 dny před ). Děkuji za info a Preji hezky den :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7185
2.6.15 12:08

@annaovakova

Ahojky,

my se snažíme rok a půl a tento cyklus jsem poprvé kapala gynex do ovu a našla jsem // :kytka: My měli sex 3 dny před ovu, den před ovu, v ovu nic a pak pro jistotu den po ovulce.
Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 12:19

Přítel pracuje na směny, když jsme mu určila volno, menstruace se jak na schval zpozdila a cely můj plán byl k nicemu. První měsíc kapu gynex, tak jsem zvědavá. A gratuluji k //:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
2.6.15 12:53
@annaovakova píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli jste při užívání gynexu otěhotněly? A jestli jste otěhotněly, ikdyž jste se netrefily přímo do dne ovulace ( třeba 2 dny před ). Děkuji za info a Preji hezky den :)

s gynexem ne az když jsem ho vysadila :kytka: ano u druhého prcka jsem otěhotněla nejsis přes ovulaci co byl sex :kytka:

• Citovat
  • Upravit
2816
2.6.15 12:53

Nevím jestli za to mohl gynex, ale brali jsme ho oba s manželem 2. cyklus po vysazení HA, třetí cyklus jsme odjeli na hory a nechali jsme ho doma a otěhotněla jsem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3663
2.6.15 13:29

@annaovakova ahojky :) budu sledovat tvou diskuzi pokud nevadí :) já mám v plánu ho začít brát od 1DC už ho mám i doma a slyšela jsem na to dobré recenze :) tak držím palečky aby se zadařilo co nejdříve :) bereš i nějaké jiné vitamínky? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12400
2.6.15 13:44

Brala jsem 3 týdny, pak týden pauza. Teď už zase beru, ale na // to nevypadá :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 14:16

@Lenista111, určitě sleduj. S gynexem jsem pořád váhala. A když se zase dostavila menstruace, tak jsem objednala. Paní říkala, že se má brat pravidelně, jinak nemá takové účinky. Já beru 3× denně 7 kapek, vždy půl hodiny před jídlem. Ale jak jsem psala, přímo do dne ovulace se nejspíš netrefime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3663
2.6.15 14:18

@annaovakova no já četla že by se měl brát 3 týdny v kuse a pak zase ne :nevim: a někdo zase že jen do ovulace tak jsem z toho zmatená celkem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 14:20

@Kaspinka, držím pěsti ať se zadaří. Sama jsem zvědavá, jestli pomůže:). Pak váhám, jestli koupit dalsi lahvičku, nebo tomu nechat volný průběh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12400
2.6.15 14:25

@annaovakova mě právě začíná docházet tak váhám jestli koupit další lahvičku. Začínám špinit takže druhý cyklus s gynexem nic. Navíc ten první se mi protáhl, mívala jsem spíš kratší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 14:34

@Lenista111, má se brát 3 týdny, pak týden přestávka. Začít s prvním dnem menstruace. ( takhle mně to bylo řečeno):)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3663
2.6.15 14:39

@annaovakova jjj a bereš ještě něco ;) a jak dlouho se snažíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 14:48

Neberu nic, jen ten gynex. Snažíme se půl roku. Je to asi krátká doba, ale jak jsme si řekli, ze teda už, byla jsem hrozná. Pořád jsem se pozorovala, možná jsem si vsugerovala i příznaky:).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 14:50

@Kaspinka Já asi další lahvičku nekoupím. Doberu co mám a bude. Taky mám bolestivou menstruaci, tak jsem zvědavá, jestli na to aspon zabere, kdyby se nepovedlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama