Otěhotnění a sex - vadí ejakulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SarikS
Povídálka 13 příspěvků 17.03.19 18:44
Otěhotnění a sex

Ahoj holky :) mám na Vás dotaz. S přítelem se snažíme o miminko. Snažíme se tedy chvilku, ale to je jedno…zítra by mi měla začít menstruace (doufam, že přijde až za rok, třeba ????????????)… Ale teď k dotazu. Pokud by se mi potvrdilo těhotenství. Příteli to zatím nechci prozradit a chci si počkat na fotečku z ultrazvuku :).. Jenže..je mi blbý, aby se do mě udělal, když už budu v tom. Ale to je asi normální, že? Nic by se nemělo stát ne? Jak mu to nechci říct hned tak mu nemůžu říct, že večer s gumou ???? to by mu hned došlo… Co myslíte? :)… Děkuju

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15195 příspěvků 17.03.19 18:46
@SarikS píše:
Ahoj holky :) mám na Vás dotaz. S přítelem se snažíme o miminko. Snažíme se tedy chvilku, ale to je jedno…zítra by mi měla začít menstruace (doufam, že přijde až za rok, třeba ????????????)… Ale teď k dotazu. Pokud by se mi potvrdilo těhotenství. Příteli to zatím nechci prozradit a chci si počkat na fotečku z ultrazvuku :).. Jenže..je mi blbý, aby se do mě udělal, když už budu v tom. Ale to je asi normální, že? Nic by se nemělo stát ne? Jak mu to nechci říct hned tak mu nemůžu říct, že večer s gumou ???? to by mu hned došlo… Co myslíte? :)… Děkuju

Sexovat můžeš naprosto v pohodě naostro. Případné mimino se neotráví spermatem :zed:

Náměsíčná
Závislačka 4339 příspěvků 17.03.19 18:52

Nic se nestane když nepoužije kondom.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 19 inzerátů 17.03.19 18:52

A v čem by to jako mělo vadit, když se udělá do tebe?

Jannys
Kelišová 6680 příspěvků 17.03.19 18:53

Né vážně se nic neděje.Vlastně můžeš mít sex libovolně bez ochrany.
Je to silná antikoncepce na 9 měsíců :lol:

zimniden
Kecalka 109 příspěvků 17.03.19 18:56

Vydržíš mu to tak dlouho neříct? :think: Jinak když jsem zjistila, že jsem neplánovaně otěhotněla, okamžitě jsme tím pádem přestali řešit antikoncepci :D můžete teď hezky naostro

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 17.03.19 19:16
@zimniden píše:
Vydržíš mu to tak dlouho neříct? :think: Jinak když jsem zjistila, že jsem neplánovaně otěhotněla, okamžitě jsme tím pádem přestali řešit antikoncepci :D můžete teď hezky naostro

Taky by mě zajímalo kdo vydrží pár týdnů čekat na fotečku ;)

lachtanice86
Echt Kelišová 7640 příspěvků 17.03.19 19:28

Tak dlouho bych to nevydržela chlapovi neříct. A jinak, proč by to mělo vadit?

SarikS
Povídálka 13 příspěvků 17.03.19 19:31
@Oplatečka píše:
Taky by mě zajímalo kdo vydrží pár týdnů čekat na fotečku ;)

Vydržím :D mam naplánované překvápko,jak mu to oznámit. Jelikož, když se snažíme tak už to takové překvapení nebude. Ale, když něco připravím a dam mu “dárek” tak to čekat nebude a bude šťastný :) víc než, když bych mu to jen tak řekla..

SarikS
Povídálka 13 příspěvků 17.03.19 19:32
@lachtanice86 píše:
Tak dlouho bych to nevydržela chlapovi neříct. A jinak, proč by to mělo vadit?

Já nevím, prostě jsem se raději zeptala. Vím, hloupá otázka..ale co kdyby náhodou to něčemu vadilo.

Uživatel je onlineivašot.
Echt Kelišová 7527 příspěvků 17.03.19 19:33
@SarikS píše:
Vydržím :D mam naplánované překvápko,jak mu to oznámit. Jelikož, když se snažíme tak už to takové překvapení nebude. Ale, když něco připravím a dam mu “dárek” tak to čekat nebude a bude šťastný :) víc než, když bych mu to jen tak řekla..

Držím palce, ať to vyjde.

Aduš8
Závislačka 4152 příspěvků 17.03.19 19:40

Blbá otázka, ale to příteli nedojde, že nedostaneš menstruaci? 8o jinak žádný strach, sperma miminku neublíží. Těhotenství je ten jediný čas, kdy si žena může být jistá , že znovu neotěhotní

SarikS
Povídálka 13 příspěvků 17.03.19 19:41
@ivašot. píše:
Držím palce, ať to vyjde.

Děkuju! :oops:

SarikS
Povídálka 13 příspěvků 17.03.19 19:42
@Aduš8 píše:
Blbá otázka, ale to příteli nedojde, že nedostaneš menstruaci? 8o jinak žádný strach, sperma miminku neublíží. Těhotenství je ten jediný čas, kdy si žena může být jistá , že znovu neotěhotní

Nene,nedojde. Nemám pravidelnou menstruaci..

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65643 příspěvků 17.03.19 20:31

Ja tedy nevim, ale me by to spis nasralo, je to rodic stejne jako ty, tak nevidim duvod, proc by to mel vedet pozdeji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama