Otěhotění a zvýšená funkce štítné žlázy u muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 20:44
Otehotneni a zvysena funkce stitne zlazy u muze

Ahoj vsem,
Prosim o radu. Mamw s manzelem dve deti 4 a 2-roky. Kdyz jsme planovali obe tehotenstvi, tak to vzdy hned vyslo. Mne je 33, manželovi o 5 mene. Nyni se snazime 4 mesice a nic. Ani naznak a to jedeme podle plodnych dnu, mame sex v tomto obdobi…
Byla jsem v pulce listopadu na gynde a delala mi UZ a rikala, ze to vypada dobre, ze jsem tesne po ovulaci. Tak jsem si rikala fajn, protoze jsme v te dobe s manzelem spolu byli casto. A pro jistotu mi Mudr. predepsala Utrogestan. No a ja to dnes, presne na den dostala. Takze zase nic. Manzel ma zvetsenou stitnou zlazu, to drive nemel, leci se s ni, bere leky. Muze to na to mit vliv? Mam na mysli pomale spermie ci neco takoveho?

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 13114 příspěvků 28.11.17 21:39

Má zvýšenou funkci a nebo zvětšenou štítnou? to je dost podstatný rozdíl. Jinak štítná má na těhotenství vliv u ženy, u muže jsem o tom nikdy neslyšela, ale třeba mě někdo opraví :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 21:41
@ka2ka píše:
Má zvýšenou funkci a nebo zvětšenou štítnou? to je dost podstatný rozdíl. Jinak štítná má na těhotenství vliv u ženy, u muže jsem o tom nikdy neslyšela, ale třeba mě někdo opraví :think:

Zvetsenou stitnou. Omlouvam se.

ka2ka
Extra třída :D 13114 příspěvků 28.11.17 21:43
@Anonymní píše:
Zvetsenou stitnou. Omlouvam se.

a bere léky nebo je v normě? U mudr jsi to říkala? Myslím že vlv by to mít nemělo ale jistá si nejsem

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 21:57
@ka2ka píše:
a bere léky nebo je v normě? U mudr jsi to říkala? Myslím že vlv by to mít nemělo ale jistá si nejsem

Bere léky. Ale byl na kontrolním ultrazvuku minulý týden a prý má vše v normě. Ale léky ještě má pořád. Doktorce jsem to zatím neříkala. Dala mi ten Utrogestan a více mi neřekla :,(

ka2ka
Extra třída :D 13114 příspěvků 29.11.17 05:55

Čtyři měsíce není tak dlouho vždy to prostě nejde na povel

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >