Otěhotnění - alergie na sperma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  18.04.18 17:09
Otěhotnění - alergie na sperma..

Ženy pomoc.. Už jsem zoufalá. Snažíme se s přítelem půl roku o mimčo. S největší pravěpodobností mám alergii na sperma a Vás se chci zeptat, jestli stačí jen prášky? Otěhotním když mi na alergologii napíšou prášky, které budu zobat?
Děkuju.. :srdce: :hug:

Reklama

Reakce:

MartinaCV
Kelišová 6113 příspěvků 18.04.18 17:17
@Anonymní píše: Ženy pomoc.. Už jsem zoufalá. Snažíme se s přítelem půl roku o mimčo. S největší pravěpodobností mám alergii na sperma a Vás se chci zeptat, jestli stačí jen prášky? Otěhotním když mi na alergologii napíšou prášky, které budu zobat?
Děkuju.. :srdce: :hug:

Tohle neřeší alergolog, ale reprodukční imunolog. Nejlepší v zemi je MUDr. Karin Malíčková v Praze, mrkni na recenze. Ta to umí rozklíčovat i vyřešit. Je teď jeden den v Praze v Iscare. Dá se s ní domluvit i po mailu a domluvit se jestli by šla schůzka a za jakých podmínek.

Amys
Generální žvanilka 20648 příspěvků 18.04.18 17:33
@Anonymní píše: Ženy pomoc.. Už jsem zoufalá. Snažíme se s přítelem půl roku o mimčo. S největší pravěpodobností mám alergii na sperma a Vás se chci zeptat, jestli stačí jen prášky? Otěhotním když mi na alergologii napíšou prášky, které budu zobat?
Děkuju.. :srdce: :hug:

A jak jsi zjistila, že máš alergii na sperma?

Anonymní  18.04.18 17:35

@Amys
Vždy když do mě přítel… pálí to, oteču, vypadá to jako kvasinková infekce :think:

petamaj
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 18.04.18 17:57

Urcite by to v prvni rade chtelo kompletni gynekologicke vysetreni vcetne potrebnyčh odberu a tomu spermiogram. Zadrhel muze byt i jinde. Na imuno posila gyndr nebo CAR, myslim, ze tyto odbery delaji az na zaklade ostatnich vysetreni.

Amys
Generální žvanilka 20648 příspěvků 18.04.18 17:58
@Anonymní píše:
@Amys
Vždy když do mě přítel… pálí to, oteču, vypadá to jako kvasinková infekce :think:

Tak si zkus koupit třeba Zodac, Zyrtec nebo něco takového, jestli to pomůže. Ale lepší je to řešit přes doktory. Ona existuje skutečná alergie a pak ještě se tak říká jinému jevu, který ale s alergií nemá nic společného a to je ten problém s buněčnou imunitou, jak tu píše přede mnou MartinaCV. Taky můžeš mít oba problémy současně. Nicméně buněčná imunita se pořád mění, takže dnes je to takhle a za dva měsíce to může být úplně jinak. Kdežto alergie většinou přetrvává.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama