Otěhotnění až po 3 KETu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kofolkal
Kecalka 118 příspěvků 15.03.19 14:24
Otěhotnění až po 3 KETu?

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda jste některá otěhotněla až na 3.pokus KET - REPROMEDA? Dneska zjištěno, že 2.KET nic. Já bez problému, partner taky, šli jsme z důvodu genetiky. Doma teda máme jednu dcerku z KET, ta byla na první pokus a teď dva a nic… Příště máme konzultovat ERA vyšetření, ale do toho se mi moc nechce, když jsem koukla na cenu. Máme ještě 2 embrya, tak furt doufám… Podle mě je lepší potom snad projít celým kolotočem znova než dát cca 20tis za ERA vyšetření.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 15:02

Je to podle mě o náhodě a o štěstí, celkovém rozpoložení apod. Pokud má tedy CAR perfektní laboratoř a kvalitní lékaře. Naše 1.ivf bylo dost amatérské, to již jako „IVF matador“vím. Po změně CARu to nabralo na obrátkách…

První dcera vyšla na 2.IVF.
Pak bylo 3.IVF, 4.IVF (potrat v 6tt), KET (porod ve 20tt) a KET (nyní 22tt a snad již s dobrým koncem).
Po 4.IVF jsem razantně zhubla (20kg), myslím, že to taky mělo vliv.

kofolkal
Kecalka 118 příspěvků 15.03.19 15:14
@Anonymní píše:
Je to podle mě o náhodě a o štěstí, celkovém rozpoložení apod. Pokud má tedy CAR perfektní laboratoř a kvalitní lékaře. Naše 1.ivf bylo dost amatérské, to již jako „IVF matador“vím. Po změně CARu to nabralo na obrátkách…První dcera vyšla na 2.IVF.
Pak bylo 3.IVF, 4.IVF (potrat v 6tt), KET (porod ve 20tt) a KET (nyní 22tt a snad již s dobrým koncem).
Po 4.IVF jsem razantně zhubla (20kg), myslím, že to taky mělo vliv.

No ty blaho… Tak držím palce, ať už je to vše v pořádku! Ano, jw pravda, teda myslím si, že je to taky o psychice atd. Ja jen, zda to vůbec někomu vyšlo až na třetí pokus Ket

Váš příspěvek
Reklama