Otěhotnění během hladu a stresu

Anonymní
7.9.21 23:26

Otěhotnění během hladu a stresu

Prosím, je tu někdo, kdo otěhotněla během velkého stresu?
Za poslední měsíc jsme zhubla 10kg stresem a zjistila jsem, že jsem v tom měsíci taky musela otěhotnět. Doktor mě nechce hned vzít, že by stejně nic ještě neviděl a já mám teď ještě větší stres, že jsem miminu ublizila tím stresem predtim a teď mu ublížit ještě stresem o nej.

Snažíme se dlouho, tenhle měsíc jsme kvůli stresu v práci se vůbec nesnazili, sex byl jednou, dle testu mimo ovulaci…

Co teď? Ublizila jsem mu? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
163
7.9.21 23:28

Hlavně v klidu jestli jsi těhotná je to snad teprve velký jak hrášek takže teď momentálně stresem ubližuješ hlavně sobě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10877
7.9.21 23:32

Tak už se nestresuj a buď v klidu. Doktor má pravdu, jestli jsi to teď zjistila tak by nic neviděl a zase by jsi se jen stresovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8594
7.9.21 23:32

Neublížila. Naopak si přestala myslet na miminko a stačil jeden sex a otěhotněla si.
Příroda ví co dělá. Proto si otěhotněla.
Raduj se z toho zázraku, nestresuj se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8337
7.9.21 23:34

Jaaaaj, hledas problem, kde neni. Klid prosimte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2760
7.9.21 23:34

Ne, neublizila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
7.9.21 23:46

Kdyby se tim dalo opravdu ublížit, tak se porodnost dost rapidně sníží,…
Jinak si na tyhle pocity dej pozor, pravděpodobně tě čeká dobrých pár měsíců těhotenství a jestli tě znepokojí jen tohle, tak máš slušně nakročeno k tomu podobně blbnout obden jestli jsi náhodou neudělala něco špatně a to je cesta do blázince

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 23:50

@Nickjmeno, já myslím, že časem to bude lepší. Normálně jsem psychicky odolná. Ale zhubnout 10kg během tak krátké doby a ještě dle všeho jsem to shodila v době od početí je pro mě dost stresující zjištění. Snažíme se roky a přišlo to v době, kdy mé tělo je na hranici kolapsu. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1048
8.9.21 00:16

Stresem jsi plodu ublížit nemohla. Už to neřeš a zkus se dát nějak do kupy. Psychickou odolnost budeš s dítětem ještě potřebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
8.9.21 06:58

Prestan se stresovat dál, ženský otěhotní a dělají i horší věci, než je stres. Pokud už jsi předtím nebyla na hraně nějaké podvýživy, tak miminku fakt neublíží, žes zhubla. Máš v sobě max nějaký shluk buněk, tomu ublížit ani nemůžeš, teď je to na těle, jestli se to udrží nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25042
8.9.21 08:00

Tohle bych vůbec neřešila, dítě bude v pořádku. Samotný stres mu takto v počátku neublíží, to spíš různé toxické látky ev. alkohol či drogy, a tomu předpokládám vystavena nejsi.
Otěhotněly i ženy v koncentračních táborech, kde byl stres neskutečný, větší už si ani nedokážeme představit. A po celou dobu jejich těhotenství. Rodily sice malinká, ale geneticky zdravá miminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18514
8.9.21 08:11

Ukkidni se a použij selský rozum. Ne, neublížila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
8.9.21 12:48

Jestli mas teprve pocurany test, tak zatím to rozhodne není miminko, takze stresem jsi mu nijak ublížit nemohla. Začátek je bud a nebo a tím ze se nacpes na gyndu den po testu nic nevyresis. Doktor to řeší dobře, ze te objednal až za delší čas. Té trpělivosti ted budeš potřebovat dost, tak as na to připrav.
Každopádně stres a hladovění ti ted nepomůže, tak zkus srovnat priority a vyklidnit se.
Psychika dělá hodně, držím palce at to dobře dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.21 12:55

Otehotnela jsem kdyz jsem vlivem stresu mela BMI 15,0. Slusna podvyziva. A mam uplne normalni zdrave dite. Toho stresu jsem se zbavila tak za 4 roky. Soudy, trestni oznameni, vydirani me osoby, kradez stovek tisic. Rakovina rodice, nahla smrt jineho clena rodiny…Nic se plodu nestane. Vse se nakonec vyresilo. Rodic je zdravy, pachatel byl odsouzen, s penezi jsem se musela rozloucit. Smrt jednou preboli. Ty vyslechy s novorozencem byly tedy vyzivne. Vlastne uz muzu byt spokojena.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.21 15:57

@Any9, jsem asi 6tt dle menstruace(zjistila jsem to později než hned po vynechání menstruace, myslela jsem, že je to stresem), gynekolog mě objednal až na 8tt, protože má teď volno a taky prý to pak bude 100% jistý a žádný pochybnosti.

Miminko to není, ale taky si říkám, že už to je nějaká doba, která ho ovlivnit mohla. :(

Ale budu se snažit byt v klidu, i když příčina stresu hned nezmizí, ale budeme se snažit. A snad to malinké zvládne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat