Otěhotnění během menstruačního cyklu

153
2.3.21 09:37

Otěhotnění během menstruačního cyklu

Zdravím maminky, ráda bych znala vaše zkušenosti nebo názor. Do prosince sem měla pravidelnou MS vždy k 17 dní v měsíci, trvá 5 dní od vysazení HA což už jsou 3 roky. V prosinci bylo více stresu a Ms se mi zpozdila o 7 dní. V lednu přišla ještě o další 4 dny později a teď jsem ji dostala 1.3, podotýkám testy negativní. 28ho jsme s partnerem měli nechráněný styk, je nějaká pravděpodobnost i přesto že jsem další den MS normálně dostala že by se nakonec mohlo prokázat těhotenství? S přítelem nic neplanujeme, není to téma číslo 1 když to přijde tak to přijde. Zajímalo by mě, zda se dokáže vajíčko chytnout v tuto dobu. Při těhotenství s dcerou jsem ms měla ještě 2 měsíce. Má cenu si udělat test několik dnů po skončení Ms? Děkuji za odpověď ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
603
2.3.21 10:09

Tak logicky, pokud prisla ms a tedy odesla sliznice, nemelo by se vajicko kde uchytit. S dcerou jsi nemenstruovala behem těhotenství, ale krvacela, coz je dost podstatny rozdil. A klidne muzes v zacatku těhotenství krvacet i nyni, ale urcite ne ze styku den pred. Cenu testovat ma nejdrive 12 dni po styku, lepe spise pres 15 dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
2.3.21 10:11

Ze sexu den před MS je otěhotnění skoro nemožné. V tom minulém cyklu 100% nemožné a v tom co ti teď začal - to by ovulace musela nastat 3.-4. DC, což taky není pravděpodobné, i bych řekla že je to nemožné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4290
2.3.21 10:13

Den před menstruací žádné vajíčko, které by se mohlo „chytnout“, s pravděpodobností hraničící s jistotou neexistuje. A i kdybys měla nakrásně ovulaci dva dny před menstruací (budiž, zcela výjimečně se stát může), nemělo by šanci se uchytit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat