Otěhotnění chvíli před ovulací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 09:31
Otehotneni chvili pred ovulaci

Ahoj mam takovy dotaz pritel byl na sluzebce vcera prijel a tesili sme se na sebe tak ze se do me i udelal..a mam dotaz jestli je mozne otehotnet ve ctvrtek mi skoncila MS plodne dny bych mela mit od stredy ale MS nemam uplne pravidelou..je mozne ze otehotnim? :)

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 11.02.19 09:39

Ano, ale vzhledem k tomu, že nevíš kdy tu ovulaci máš, tak bych se na to moc neupínala.

monzaj
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 11.02.19 09:41

Spermie mohou v tobe přežít až 5dni takže ano.. možné to je.

Keltka
Kecalka 486 příspěvků 11.02.19 10:40
asi ne

Řekla bych, že spíše ne, ale riziko, že otěhotníš, tam je. Proč jsi neběžela rychle na pohotovost pro prášky, abys nebyla v tom?

Janli
Kelišová 7302 příspěvků 11.02.19 11:26

Ano, spermie přežijí v těle 5-6dní. Trefili jste se akorát do plodných dnů.

Gaforia
Kecalka 400 příspěvků 11.02.19 19:28

Ja jsem takhle otehotnela :D mela jsem ovulovat 2. den na skoleni z prace. Protoze vim, ze sikovne spermie si na vajicko pockaji a navic se rika, ze z toho vznikaji holcicky, jsme na to vlitli pred mym odjezdem a ejhle.. ted jedu 19tt :srdce: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >