Otěhotnění hned po potratu

Anonymní
27.3.20 21:04

Otěhotnění hned po potratu

Chtěla bych se zeptat, jsem mladá a tak nějak jsem se o dítě nesnažila, ale těhotenské testy jsem si dělala pravidelně zhruba po 3 dnech. Na začátku měsíce jsem zjistila, že jsem těhotná, ale bohužel jsem v 7tt samovolně potratila, byla jsem tedy natěšená na miminko a ono nic :,( Gynekoložka mi řekla, že mám nechat 2× odmenstruovat a pak se snažit dál, ale prostě to nejde :) Dnes je to 17.dní po potratu a já bych se chtěla zeptat, jestli tu je některá, která otěhotněla hnedka po potratu, třeba ještě ten měsíc.
Jelikož absolutně nevím, kdy mám ovulaci, tak podle toho se neřídím, menstruaci jsem ještě neměla od té doby, teda aspoň myslím, že to krvácení bylo kvůli potratu. Dělám si ovulační testy už tak 5.den a ukazují mi slabší čárku, ale těhu test nic. Myslíte, že by čárka na ovu testu mohla zesílit? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3170
27.3.20 21:05

Máš dodržet šestinedelí ať se telo vzpamatuje… to chces zase potratit nebo proc to nejde vydzet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
27.3.20 21:06

Otehotnet muzes, ale je pravdepodobne ze potratis znovu. Ja taky nevydrzela ty 3 cykly cekat a potratila sem podruhe. Pak sem pockala 5 měsíců a vyslo to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 21:15

@Kaileee Já jsem nějaký těžký průběh toho potratu neměla, v podstatě kdybych nevěděla, že jsem těhotná, tak bych si myslela, že je to obyčejná menstruace. No znovu bych potratit fakt nechtěla, jenomže já měla takovou radost a už jsem se fakt moc těšila, tak to byla taková rána, proto se ptám, jestli se to někomu povedlo hnedka a bylo vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
1579
27.3.20 21:22

To je jako nějaká soutěž s kamarádkou, která dřív otěhotní? :zed: ne, dítě se nedělá za každou cenu, proto je dobré vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 21:23

@Petula306 A proč jako soutěž?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 21:24
@Anonymní píše:
@Kaileee Já jsem nějaký těžký průběh toho potratu neměla, v podstatě kdybych nevěděla, že jsem těhotná, tak bych si myslela, že je to obyčejná menstruace. No znovu bych potratit fakt nechtěla, jenomže já měla takovou radost a už jsem se fakt moc těšila, tak to byla taková rána, proto se ptám, jestli se to někomu povedlo hnedka a bylo vše v pořádku.

Záleží, co nazýváš potratem…pokud jsi už byla v 7tt a plod byl vidět na uzv, tak je to časný SP a je dobře, že to odkrvácelo samo. A měla bys dodržet minimálně šestinedělí. PS: Akorát teda nechápu, že by sis toho ani nevšimla - 7tt už je docela hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
1579
27.3.20 21:25

No protože je problém ty dva cykly vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 21:25

Odpovědi jsi dostala, nikdo ti to nedoporučuje, je to už jen na tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 21:28
@Petula306 A proč jako soutěž?
@Anonymní píše:
Záleží, co nazýváš potratem…pokud jsi už byla v 7tt a plod byl vidět na uzv, tak je to časný SP a je dobře, že to odkrvácelo samo. A měla bys dodržet minimálně šestinedělí. PS: Akorát teda nechápu, že by sis toho ani nevšimla - 7tt už je docela hodně.
@Anonymní píše:
Záleží, co nazýváš potratem…pokud jsi už byla v 7tt a plod byl vidět na uzv, tak je to časný SP a je dobře, že to odkrvácelo samo. A měla bys dodržet minimálně šestinedělí. PS: Akorát teda nechápu, že by sis toho ani nevšimla - 7tt už je docela hodně.

Udělala jsem si test na kterém jsem měla 2 čárky a podle výpočtu poslední menstruace to byl 6tt. Asi za týden mě začalo bolet břicho, tak jsem letěla k doktorce a ta mi řekla, že v děloze nic nevidí, že jsem potratila a nebo mám mimoděložní, pak mi brala krev a byl to potrat.

• Nahlásit
  • Citovat
8547
27.3.20 21:33

Ja potratila cca v 8t. Plod byl tedy mladsi. Vse probehlo samo a bez revize. Gynekolozka mi rekla, ze kdyz se vse tak v poradku samo vycistilo, nema nic proti tomu, kdyz se nebudeme chranit i nadale. Pristi MS uz nedorazila. Tehotenstvi bez problemu. Male uz je 2r. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3265
27.3.20 21:44

Tak já měla SP v 10tt. Vše odešlo, gynekolozka mě skoukla, konstatovala, že je vše ok. U SP žádné 6ti nedělí není. My jsme se cíleně nesnazili, takže jsme prostě provozovali dal sex jako normálně. Dostavily se dvě MS další už ne. Těhotenství úspěšné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14601
27.3.20 22:10

Ještě ti ani nedošla menzes a ty už se chceš pokoušet o další dítě? To je pořádný hazard. Děloha se potřebuje vrátit do normálu, srovnat hladiny hormonů a HLAVNĚ se potřebuje obnovit děložní sliznice. Šestinedělí dodržet, ale počkej až přijde menzes a teprve potom něco zkoušejte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6851
28.3.20 06:45

O dítě si se nesnažila ale dělala každé tři dny těhotenske testy? A co partner, ví o tvém snažení??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 08:43

@karkarka nesnažila, jen prostě neberu prášky ani žádnou ochranu, pravidelně jsem se kontrolovala. A ano partner byl velice rád, když zjistil, že čekám mimi, takže by byl rád i teď. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama