Otěhotnění hned po revizi

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5
4.5.19 09:55
@Immei píše:
Tak posílám čerstvé zprávy. Na digitálním testu pozitivní, ale dnes krvácím :( měla bych být 5+4. Zase to nevyšlo. Na revizi nepůjdu, chci se vyčistit sama a pak se asi budem snažit dál :nevim: snad je to jen smůla a do třetice se to podaří :) :kytka:

To je mi moc lito :cry:, ja jsem byla na revizi vcera, je mi mnohem lepe a po dalsi menses to budeme zkouset..snad se nam to brzy podari, moc drzim palce at jsi brzy v poradku..
Dr mi rekla, ze kdyz bych nesla na revizi, krvacela bych jeste mesic a stejne by to nemuselo byt uplne ok a revize by byla nutna, tak jsem to nechtela protahovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4259
4.5.19 13:18

@9Petra děkuji :) já byla na revizi koncem února, tak bych to teď chtěla zkusit teď, když je to malý týden a krvácím, pak se snad podaří :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
4.5.19 15:20

@Immei moc držím palce! Potkaly jsme se v jiné diskusi - také jsem byla v únoru na revizi (tedy předtím vyvolaný porod v 16tt, možná si vzpomínáš). Moc na tebe myslím, vím, že jsi byla strašně pozitivně naladěná, držím pěsti, ať je vše ok teď nebo hned další měsíc :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4259
4.5.19 18:07

@jaas :kytka: děkuji moc za podporu, budu pozitivní dál, jedenkrát to bude muset vyjít, doufám :) už té smůly máme dost :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 22:52

Ahoj holky, byla jsem před týdnem na revizi ale bylo to pouze odsati malých zbytku protože to přes noc ze mě vypadlo ale přece jen něco malinko tam zbylo tak mi to odsali, jenže po týdnu jsme to s přítelem nevydrzeli a měli jsme nechráněný sex ale neudelal se do mě, tak co teď? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4259
20.12.19 07:39

Ahoj. Těhotná určitě nejsi. Počítám, že už nekrvacíš. :nevim: Po revizi se má na otěhotnění čekat šest neděl, kvůli tomu, že to je zásah z venčí :think: já bych počkala aspoň do první menstruace, ať se děloha vyčistí. Ono ani to odsati není dokonalé. :srdce: držím palce, ať máte příští rok veselejší :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
20.12.19 08:18

Ahoj holky. Dnes jsem 2 týdny od revize. Ještě předevčírem ze mě šly kusy srazené krve :( dr říkal že po první ms se můžeme snažit. Chci se vás zeptat kdy vám dorazila první ms? A jestli jste taky některá tak chvíli krvacely chvíli spinili pak zas pár dní nic a pak zase. Celé dva týdny to tak mám až včera a dnes to ustalo. Nebolí mě nic. A další otázka, vydrželi jste se sexem celých 6 nedel? :lol: samozřejmě teď je brzo ale jestli třeba 5 týden jste už do toho sly s kondomem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4259
20.12.19 09:05

@Lavendeeer s kondomem můžeš i teď, kdyby jste moc chtěli. Kusy ze mne vycházely taky jako u tebe. Zkoušela jsi kontryhelovy čaj? Mohla by jsi klidně otěhotnět už příští týden, ale je velké riziko vrostlé placenty, kvůli té revizi. Proto se říká šest neděl počkat. Pátý týden jsem měla první menzes a při plodnych dnech akorát zkoncilo šestinedělí, tak jsme se snažili. :lol: potratila jsem do dvou týdnů a další měsíc se podařilo zas a za chvilku budem rodit :kytka: jestli ještě nemáš vitamíny a ascorutin, moc doporučuji. :think: u tohoto těhotenství jsem špinila v začátku, asi zahnizdovani, ale s ascorutinem proti krvácení jsem měla lepší pocit :srdce: užij si poslední vánoce s punčem a svarakem, příští by jsi mohla abstinovat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
21.12.19 08:03

@Immei :mavam: ahoj je moc děkuju za zprávu. To jsi mě potěšila. Já ho pila ten kontryhel ode dne revize 7 dní. On na mě působí dost šíleně tak mám upřímně trošku strach. Před třemi lety mi díky němu praskly dvě cysty a myslela jsem že vykrvácim. Bolesti nesnesitelné. Tak k tomu už nemám moc důvěru. Beru pregnafolin už tři měsíce, při první tehu jsem neměla žádné problémy brala jsem femibion, ten pregnafolin je údajně to samé tvrdila mi to aspoň lekarnice. Tak snad mi to taky přijde ta ms do 5ti týdnu. Už aby to bylo. Jo jsem ráda že si napsala s těmi kusy sliznice. A ještě jedna otázka. Mám i po dvou týdnech hodně pozitivni test. Dělala sis taky? Kdy to hcg vymizí? Přijde mi to dlouho. Kdyby byla slabounka čárka ale já mám fakt jako silnou, je krapet slabší než kontrolní ale silná je furt dost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
21.12.19 08:04

@Immei a moc gratuluju a přeju ať jde porod jako po masle :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4259
21.12.19 08:55

@Lavendeeer dobře že víš, že ti kontryhel nedělá dobře. Já pila jen jeden čaj denně asi týden, ale hodně lidí píše, že po něm krvácí víc :nevim: test jsem si nedělala. V těch vyšších týdnech je už hcg hodně vysoké (např 10000). Teď denně klesá, ale pořád je to dost, aby se ukázal pozitivní test, kterému stačí nízké hodnoty hcg (600). Holky psaly o pozitivním testu i třetí týden. Kdyby se ti zdálo, že tě bolí podbřišek a nelepší se to, určitě zajdi kdykoliv ke gynekologovi na kontrolu. :srdce: ale věřím, že odejde všechno správně a snad nám brzy pošleš dobrou zprávu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
21.12.19 13:52

@Immei právě že už jsem v pohodě nebolí mě nic. Ale přece jen jssm byla v 10tt. Takže to asi bude déle klesat. Snad se to pak s ms vyčistí 8) Na kontrolu po revizi jdu 27.12. Tak uvidíme. Moc děkuju tobě ať se taky daří :hug: A doufám že to brzo vyjde :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
30.12.19 14:51

@Immei ahoj, tak mám po kontrole v pátek mám tam v deloze ještě trošku krve ale mělo by to odejít s ms. Zatím žádná sliznice takže si myslí že ms zatím v nedohlednu. Každopádně dneska mě fakt dost bolí podbrisek tak si říkám jestli to může být ovulace? Je to celkem mazec. Tak snad do dvou týdnů ta nechá prijde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
7.1.20 20:41

Ahoj holky mě v sobotu dělali revizi kvuly tomu že jsem začala krvácet a plod už neměl tlukot srdce i když pár hodin před tím Joo nejdřív jsem tam letěla kvůli tomu že jsem spinila nejdřív mě zkontroloval to srdíčko ještě tlouklo ale nelíbilo se doktorovy že je plod o hodně menší než by měl být a tudíž mi říkal pokavad bych začla krvácet mám se hnedka vrátit jako neřekl mi to přímo ale podle jeho řeči jsem hned pochopila že tomu tehotenstvi moc šancí nedává bohuzel je to 3 které skončili revizi ráda bych do toho skočila co nejdřív je mi 37 ale ráda bych před tím prodělala nějaké testy jestli jsme v pořádku na druhou stranu máme spolu již jedno zdravé dítě bouzel ale byli jsme podstatné mladci rodila jsem císařským řezem v 21 letech není možné že mi tenkrar něco mohli pokazit že se teď ty plody neudrží nebo jsme prostě už starší a to dělá problémy první potrat jsem měla tedy ve 32 další před 2 lety a ten poslední teď no teď už čekat nechci nejdřív jsme si říkala že další dítě už nechci tedy po tom druhém potratu že mi to stačilo a splnirila jsem se stim že už další nebude jenže když jsem teď otěhotněla tak je mi to líto a dospěli jsme k názoru že by jsme ještě jedno chtěli byla bych ráda když si vyslechla že se to povedlo i ženám v mém věku a třeba též po 3 potratech nevím jestli to mám jako odměnu za své povolání nebo mě ten nahoře. nema rád nevím ale prijde mi to jako za trest když už máme 3 děti nahoře a nevíme čím jsme si to zaslouzily každopádně všem co jsou v podobné situaci jako ty i já přeji aby to vyšlo a měli jste všechny krásná zdrava miminka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.20 23:03

Oživuji téma

Ahoj holky, tak bohužel musím přispět taky do této diskuze.
Dřív jsem tomu nevěnoval vůbec žádnou pozornost, protoze jsem nikdy nemyslela, že by mě to mohlo potkat, opak byl pravdou. V listopadu jsem zjistila, že jsem těhotná. Na první prohlídce mi bylo těhotenství potvrzené, na další bylo krásně slyšet srdíčko a byl. To ten nejkrásnější pocit jaký jsem kdy zažila. Dva dny na to jsem trošku krvacela, ale ne věnovala tomu pozornost, protoze mi bylo řečeno, že je to běžné ještě k tomu v době kdy bych měla dostat menstruaci. Začátkem ledna jsem měla jít na kontrolu a tam mi bylo oznámeno, že plod se přestal vyvíjet. Měla jsem být v 9tt, ale plod se zastavil v 7tt, což bylo v ty době kdy jsem byla na druhé prohlídce. Ještě ten den mě vzali rovnou na revizi. Když jsem byla v nemocnici bylo mi hodně, hodně smutno a říkala si proč já. Pak jsem narazila na tuto diskuzi a dost mi v těžké chvíli pomohla. Netušila jsem kolik lidí takto přišlo o miminko. Nemám bohužel nikoho znameho kdo by přišel o miminko a tohle mi hodně pomohlo. Navíc jsem chytla chřipku i s teplotama, takže si to odůvodňuji tím yze za to mohla za chřipka.
Jsem 3 týdny po revizi jak po psychické tak i fyzické stránce se cítím celkem dobře. Drží mě asi hodně myšlenka na to, že se budeme moc snažit za chvíli znovu. Ale je tam velký strach, že by se to zase mohlo opokovat. Nevím jestli bych to po druhé vzala „dobře“ jako teď..
Doktor mi řekl nechat 3 menstruace a pak se snažit.. Jen nevím zda to takhle dlouho vydržím 😁 šestinedělí tedy řádně dodržujeme. Po jaké době jste se snažili vy? Omlouvám se za anonymní, ale není to zrovna téma o kterém bych chtěla mluvit až tak otevřeně

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama