Otěhotnění hned po vyčištění dělohy

Anonymní
1.10.19 11:22

Otěhotnění hned po vyčištění dělohy

Ahoj holky, jsem v 7 týdnu těhotenství. Byla jsem na kontrole a dr říkala že se embryo přestalo vyvíjet, že se tam vytvořil jen gestační váček ale nic víc. Teď v pondělí 7.10 jdu na vyčištění dělohy. Chci se zeptat co by se stalo kdybych otěhotněla hned? Třeba měsíc od zákroku? Myslíte že bych dostala zdrba od dr? A kdy jste otěhotněly vy znovu a bylo vše ok při dalším těhu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22642
1.10.19 11:25

Počkala bych, hlavně pokud jdeš na zákrok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9597
1.10.19 11:29

Měla bys dodržet šestinedělí. Kvůli sobě, ne kvůli tomu, abys nedostala zjeb od lékaře ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10780
1.10.19 11:32

Proč má někdo potřebu riskovat zánět dělohy, potrat a zvýšený riziko mimoděložního? Holky, vytáhněte si mozek z dělohy, vraťte ho na původní místo a začněte ho používat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.10.19 12:10

Já chápu tvou touhu být hned znovu těhotná. Prožila jsem to také, po zamlklém těhotenství jsem byla na revizi, lékař doporučil zkoušet znovu nejdříve za tři měsíce. Otěhotněla jsem po dvou měsících, tedy po druhé menstruaci od zákroku. Těhotenství proběhlo v pořádku, ale po porodu mi neodešla placenta, velká ztráta krve a musela jsem na operaci. Musela jsem dostat i krev. No podle doktoru placenta neodešla kvůli brzkému těhotenství po revizi. Doporučila bych ti raději počkat a dát se pořádně do pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.10.19 12:24

Já mela něco podobného, jen miminku přestalo bít srdíčko. No po zákroku jsem mela dodržet šestinedeli, aby se tělo dalo trosku do pořádku. A další těhotenství už bylo v pořádku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1.10.19 12:30

Stane se to, ze pravděpodobnost potratu a komplikaci je mnohem vyšší, takže si možná zadělas na větší “pauzu” než bys chtela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
1.10.19 12:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem v 7 týdnu těhotenství. Byla jsem na kontrole a dr říkala že se embryo přestalo vyvíjet, že se tam vytvořil jen gestační váček ale nic víc. Teď v pondělí 7.10 jdu na vyčištění dělohy. Chci se zeptat co by se stalo kdybych otěhotněla hned? Třeba měsíc od zákroku? Myslíte že bych dostala zdrba od dr? A kdy jste otěhotněly vy znovu a bylo vše ok při dalším těhu?

Po revizi je vhodný dodržet šestinedělí, nebo prostě nechat proběhnout jednu MS a pak se můžete snažit. Tuhle informaci mám od více lékařů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 08:57
ahojky já byla na revizi v 11+1 pro zamlkle tehu ale nebylo to prirozene podstupujeme s manželem ivf a hned první menses jsem začala zase brát léky a zítra mě čeká transfer embrya bude to přesně 7tydnu po revizi.. :palec: cítím se dobře a jsem dobře zahojena a doktorka říkala ze není důvod čekat..takže to je můj příběh.. @Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem v 7 týdnu těhotenství. Byla jsem na kontrole a dr říkala že se embryo přestalo vyvíjet, že se tam vytvořil jen gestační váček ale nic víc. Teď v pondělí 7.10 jdu na vyčištění dělohy. Chci se zeptat co by se stalo kdybych otěhotněla hned? Třeba měsíc od zákroku? Myslíte že bych dostala zdrba od dr? A kdy jste otěhotněly vy znovu a bylo vše ok při dalším těhu?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama