Otěhotnění i přes vícečetnou ejakulaci?

37
2.12.19 16:16

Otěhotnění i přes vícečetnou ejakulaci?

Ahoj holky.

Zajímá mne, jestli je tu někdo, kdo otěhotněl i přes to, že se přítel/muž „vyzásobil“ až po 3 za jeden „běh“ ;) Nevím, jak moc možné to je, ale jak se všude píše a říká nejlepší je mít sexík alespoň obden nebo déle, ale jestli to jde i po 3 dávce?…díky za odpověď :nevim: :srdce:

Takhle už to u nás proběhlo jednou a nic z toho nebylo, ale tentokrát jsem cítila, že toho množství i napotřetí bylo dost… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5989
2.12.19 16:17

Že by to fungovalo jako antikoncepce? Každý třetí sex bez rizika? To asi ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
2.12.19 16:21

@Karleon tak jsem to vůbec nemyslela :potlesk: prostě se ptám, bylo by to fajn otěhotnět i přes to :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48855
2.12.19 16:22

Jako že když se tam dodaj spermie třikrát za sebou, tak se z toho nemůže otěhotnět? No, zajímavej způsob antikoncepce :mrgreen: Good luck!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
2.12.19 16:23

Muž prostě tvrdí, že by to nemělo mít takový efekt a já si myslím, že ano. Jen jsem se chtěla ujistit :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
2.12.19 16:25

@ugluk ne dodaj třikrát za sebou, asi jste mne nepochopily :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
2.12.19 16:27

Nepotřebuji takové rady na to jsem se neptala :P nejsem prvnička mám dvě děti, ale tohle mne zajímá…takže pokud by měla některá zkušenost, že otěhotněla nejspíš i přes menší a slabší dávku spermií, tak sem s tím :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 16:28
@Eddie91 píše:
Ahoj holky.

Zajímá mne, jestli je tu někdo, kdo otěhotněl i přes to, že se přítel/muž „vyzásobil“ až po 3 za jeden „běh“ ;) Nevím, jak moc možné to je, ale jak se všude píše a říká nejlepší je mít sexík alespoň obden nebo déle, ale jestli to jde i po 3 dávce?…díky za odpověď :nevim: :srdce:

Takhle už to u nás proběhlo jednou a nic z toho nebylo, ale tentokrát jsem cítila, že toho množství i napotřetí bylo dost… :hug:

Jakej je rozdíl mezi tím, když do tebe pošle všechno najednou a na třikrát? :think: Snad jen kdyby ty první dvě dávky šly do jiné ženy a až ta třetí do tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33154
2.12.19 16:28
@ugluk píše:
Jako že když se tam dodaj spermie třikrát za sebou, tak se z toho nemůže otěhotnět? No, zajímavej způsob antikoncepce :mrgreen: Good luck!
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
2.12.19 16:29

@Prof. Farnsworth nepochopily…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48855
2.12.19 16:29

Tak prosím přelož do českého jazyka a nějak anatomicky srozumitelně, co znamená vyzásobit se po 3 za jeden běh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
2.12.19 16:30
@Eddie91 píše:
@Prof. Farnsworth nepochopily…

Ono to nepochopilo více lidí…
Zvláště, když někdo píše jako tatar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
2.12.19 16:31

@ugluk to nemá smysl ;) díky za chytré rady…on to někdo pochopí, jak přesně to myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
2.12.19 16:32

@mdvorak urážky to by Vám šlo…mocnej internet že :potlesk: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
2.12.19 16:32
@Eddie91 píše: