Otěhotnění ihned po menstruaci, je to vůbec možné?

Anonymní
7.10.20 23:06

otěhotnění ihned po menstruaci

Ahoj, chci se zeptat jestli se dá otěhotnět jeden den po menstruaci s cyklem 28 dní, za jak dlouho jste po menstruaci otěhotněly vy? a co ovulace? kdy tak asi cca přibližně po menstruaci probíhá? vím každá žena je jiná a každá to má jinak jak to máte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6451
8.10.20 06:04

A menstruace bývá 4 dny? 10? Na tom dost záleží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17035
8.10.20 07:35

Nezáleží na tom, jestli je to po menzes, ale jak dlouho menzes trvá, kdy máš ovulaci a jak dlouho vydrží spermie v těle. Pokud máš menzes čtyři dny a ovulaci čtrnáctý den cyklu, tak těžko. Pokud trvá osm dní a ovulaci máš jedenáctýho, tak je to už dost reálný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6220
8.10.20 07:37

Já mám cykly v rozmezí 28-33 dní a obě děti jsem počala 1-2 dny po skončení menstruace, která u mě trvá tak 4-5 dní. Vlastně jsem nemohla 2 roky otěhotnět, protože jsem nevěděla, že mám ovulaci takhle brzy. A kdy jsem otěhotněla vím celkem přesně, protože u obou dětí to byl měsíc, kdy jsme se shodou okolností k sexu dostali jen jednou v tom cyklu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9126
8.10.20 08:34

Já otěhotněla poslední, 6.den MS, kdy jsem ještě ráno malinko špinila. Vím to se 100% jistotou, protože byl jen jeden sex v tom měsíci. Nutno podotknout, že ta MS přišla o týden dřív, takže jsem měla cyklus asi úplně rozhozený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3379
8.10.20 13:29

Já otěhotněla poslední 4tý den MS. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu