Reklama

Otěhotnění jeden den po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marcelon
Povídálka 24 příspěvků 26.02.17 22:25
Otehotneni jeden den po menstruaci

Ahoj holky, všechny Vás zdravim :), mám otazecku kterou mi může zodpovedet i lékař, ale chtěla bych znát Vaše názory :lol: týká se to otehotneni po menstruaci. S přítelem jsme den po me menstruaci měli sex a bohuzel nechraneny :( Od té doby me bolí prsa a jsem nervózní, zda nebude miminko, podotýkám, ze me nikdy tolik po nebolely. Je to týden a bolí pořád stejně. Podle mých výpočtů plošných dní je to samozřejmě den neplodny a nikdy jsem tohle ani neresila, tak bych byla a budu velice ráda za Vaše odpovědi dekuju :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

farska
Vesmírná mluvilka 30088 příspěvků 26.02.17 22:27

Takhle jsem pocala nejstarsi dceru. Posledni den menstruace dokonce…Dodnes to nechapu. A ze uz to je let!.-)

Fjodorka
Extra třída :D 11209 příspěvků 26.02.17 22:28

Záleží na tom, kdy proběhla ovulace. Pokud krátce po skončení menstruace, k oplodnění dojít mohlo, spermie nějakou dobu mohou vydržet.

ugluk
Hvězda diskuse 42164 příspěvků 26.02.17 22:34

Zvlast u kratsich cyklu to nebude nic vyjimecneho, ale pokud te hned pote zacala bolet prsa a jsi teprve tyden po styku, veskere „priznaky“ bych svedla na svou hlavu. Ono zenska v naproste vetsine pripadu neovuluje den po skonceni MS, ale ze styku den po skonceni MS muzou spermie preckat klidne pet dni do ovulace, takze v realu k otehotneni dochazi az tech pet dni po styku.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15580 příspěvků 26.02.17 22:42

Tak u kratších cyklů při styku na konci menstruace to možné je. Zvlášt když uvážíme, že spermie jsou schopné si ještě pár dní na vajíčko počkat. Zakl. jak dlouhé míváš cykly?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 23:03
@Marcelon píše:
Ahoj holky, všechny Vás zdravim :), mám otazecku kterou mi může zodpovedet i lékař, ale chtěla bych znát Vaše názory :lol: týká se to otehotneni po menstruaci. S přítelem jsme den po me menstruaci měli sex a bohuzel nechraneny :( Od té doby me bolí prsa a jsem nervózní, zda nebude miminko, podotýkám, ze me nikdy tolik po nebolely. Je to týden a bolí pořád stejně. Podle mých výpočtů plošných dní je to samozřejmě den neplodny a nikdy jsem tohle ani neresila, tak bych byla a budu velice ráda za Vaše odpovědi dekuju :D

Vzhledem k tomu, ze spermie muzou v idelanim pripade prezit az 6 dnu v tele zeny, tak mozne je vsecho.

Mne se jako mlade holce takto podarilo otehotnet nechtene.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 27.02.17 01:51

Náš třetí syn je ze styku 2 dny po konci ms, 8. den po začátku ms, do tý doby pravidelnej cyklus 30-31 dní s ovu 16.-17-den(těch 5 cyklů, co proběhlo, předtím jsem ms neměla při kojení). takže taky to měl být zaručeně neplodný den…když jsem 12. den cítila píchání v boku, ovulaci, tušila jsem, že je vymalováno :)

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 27.02.17 02:23

Ja mam treba ovulaci tak sedm dni po skonceni menstruace tak pokud prezije spermie 5 dni, tak je to klidne mozne.

Kytkaa
Závislačka 3511 příspěvků 27.02.17 04:14

Ja zase otehotnela 2 dny pred planovanou ms a to mam cykly cca 30-31 dnu

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 04:24

Já otehotnela 4 den po začátku menstruace…a po duhé den před menstruaci.

Mefag-r
Kecalka 398 příspěvků 27.02.17 11:31

Ano jde, zrovna jsem v 5měsíci. Nechráněný styk den po menstruaci a podle výpočtu jsem měla mít ovulaci za týden.

Danule125
Nováček 3 příspěvky 27.02.17 16:52

Muze holka otěhotnět 3 dny po ms kdyz nemela nechraneny sex? Prosim za rychlou odpověď dekuji

Fjodorka
Extra třída :D 11209 příspěvků 27.02.17 19:07
@Danule125 píše:
Muze holka otěhotnět 3 dny po ms kdyz nemela nechraneny sex? Prosim za rychlou odpověď dekuji

Si přečti celé tohle téma, ne?

Marcelon
Povídálka 24 příspěvků 28.02.17 12:58

Moc Vám děkuju za odpovědi :D krev byla negativni takže si teď budu dávat větší pozor :D přemýšlím o nějakém nitrodeloznim telisku jelikož antikoncepci mám zakázanou takže zřejmě budu nakloněna jiným antikoncepční metodam :) ještě jednou moc děkuju

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 22:29

Hezký večer, mohu se zeptat maminek co mají zkušenost, kdy je možné nejdříve dělat test pokud k oplodnění doslo den po MS :think: :nevim: děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama