Otěhotnění jeden den po MS

21.1.20 02:12

Otěhotnění jeden den po MS

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné otěhotnění, kdybychom měli s přítelem chráněný sex poslední den mé menstruace, jenom uvazuju předem kdyby nam prasknul kondom? Cyklus mám krátký 24-25 dní, na netu jsem četla že ovulace nastává 10-17. Den a poslední den mé menstruace je 5. Den, lze pokládat za vyloučené? Prosím za rady a zkušenosti, jinak vám přeju krásný den dámy :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5677
21.1.20 03:29

Menstruace nastává 12 - 16 dnů před koncem cyklu. U cyklu dlouhých 24 dnů může být tedy i ten 8DC. Spermie mohou v těle počkat až 3 dny (někde se udává i 5 dnů). Takže ano, u krátkých cyklů to možné je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14306
21.1.20 07:25

Vyloučené není nikdy nic, pokud máš krátký cyklus je pravděpodobnější že klidně můžeš otěhotnět hned po skončení MS, spermie si v tobě klidně pár dní počkají. Nicméně pokud plánuješ chráněný styk, tak nějak nechápu smysl diskuze, když si koupíš kvalitní ochranu a dodržíš návod k použití, tak je mizivá šance že se něco stane :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 08:03
@Anonym14003 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné otěhotnění, kdybychom měli s přítelem chráněný sex poslední den mé menstruace, jenom uvazuju předem kdyby nam prasknul kondom? Cyklus mám krátký 24-25 dní, na netu jsem četla že ovulace nastává 10-17. Den a poslední den mé menstruace je 5. Den, lze pokládat za vyloučené? Prosím za rady a zkušenosti, jinak vám přeju krásný den dámy :srdce:

Ahoj! Já u obou dětí otehotnela poslední den MS :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1231
21.1.20 09:16

Ahoj, mozne je vsechno, dcera se nam podarila hned po MS, ale my se nechranili. Pokud pouzivas ochranu, tak trosku nechapu, co se tady resi ;) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5677
21.1.20 09:31
@shadowbabe píše:
Ahoj, mozne je vsechno, dcera se nam podarila hned po MS, ale my se nechranili. Pokud pouzivas ochranu, tak trosku nechapu, co se tady resi ;) :nevim:

Zakladatelka teoretizuje a ptá se na situaci, kdyby jí praskl kondom ;) A chtěla asi slyšet, že těhotenství by bylo vyloučené. Ne, nebylo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama