Otěhotnění, kdy k němu došlo?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.7.22 09:59

Otěhotnění kdy k němu došlo?

Ahoj ženy… Jdu s k Vám pro radu či Váš názor… Kdy došlo k přibližnému početí?
Poslední MS 24.2. 22, cyklus nepravidelný většinou 33 dní. Délka poslední MS cca 6 dní. Ovulaci jsem si nikdy nehlídala. Poprvé jsem vyzkoušela 10.3. kdy čárka byla slabá o proti testovací. Tudíž ovu negativní. S přítelem jsme měli pohlavní styk prakticky obden po skončení MS. V den očekávání MS 28.3. proveden test, který vyšel pozitivně. Dělán i digitální test clear Blue s pozitivním výsledkem 2-3 týdny. Objednala jsem se na gynekologii… 14.4. mi bylo řečeno, že jsem 6+4tt. Poté jsem absolvovala screening 25.5. ( 12+6tt). Nyní jsem už 18+5. Ptám jsem, kdy zhruba mohlo dojít k otěhotnění? Dle všeho mi to vychází někdy před 10.3. :think: Předem děkuji za odpověď
Ještě doplním, že dle screeningu vyšly termíny porodu na 30.11. dle UZ a dle MS 1.12.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27349
4.7.22 10:08

To se ale určit nedá :roll:. Spermie v těle vydrží až 5dní, takže hledat, která spermie z kterýho sexu to byla, to je tak na věsteckou kouli. A pokud nejsou ve hře dva tatínkové, tak je to taky úplně zbytečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1664
4.7.22 10:15

A není to jedno kdy to bylo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
4.7.22 10:16
@Anonymní píše:
Ahoj ženy… Jdu s k Vám pro radu či Váš názor… Kdy došlo k přibližnému početí?
Poslední MS 24.2. 22, cyklus nepravidelný většinou 33 dní. Délka poslední MS cca 6 dní. Ovulaci jsem si nikdy nehlídala. Poprvé jsem vyzkoušela 10.3. kdy čárka byla slabá o proti testovací. Tudíž ovu negativní. S přítelem jsme měli pohlavní styk prakticky obden po skončení MS. V den očekávání MS 28.3. proveden test, který vyšel pozitivně. Dělán i digitální test clear Blue s pozitivním výsledkem 2-3 týdny. Objednala jsem se na gynekologii… 14.4. mi bylo řečeno, že jsem 6+4tt. Poté jsem absolvovala screening 25.5. ( 12+6tt). Nyní jsem už 18+5. Ptám jsem, kdy zhruba mohlo dojít k otěhotnění? Dle všeho mi to vychází někdy před 10.3. :think: Předem děkuji za odpověď
Ještě doplním, že dle screeningu vyšly termíny porodu na 30.11. dle UZ a dle MS 1.12.

To ti nikdo neřekne a pokud jsi spala jen s jedním, tak to je zbytečné zjišťovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2367
4.7.22 10:18

Však je to úplně jedno. Pokud jsi si tedy jistá, kdo bude otec dítěte :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10526
4.7.22 10:26

10.- 14.3. dle kalkulačky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
4.7.22 11:28
@Tarinka píše:
10.- 14.3. dle kalkulačky…

Cetla jsem dle kukacky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 11:43

@Tarinka A dle jaké kalkulačky prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
10526
4.7.22 11:50
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 12:00

@Tarinka Děkuji
Zkoušela jsem různé kalkulačky na internetu, i dopočítávání a vždycky mi vyšel termín početí 8.3. a 9.3., což si myslím, že odpovídá. Jistá si jsem, že je to mého partnera 👍 Jde jenom o to, že jsem dost paranoidní. Byli jsme na zábavě (11.3.) a já si povídala s naším kamarádem. Sám je šťastný, má dvě děti a úžasnou ženu. Pamatuji si všechno i o čem jsme se bavili, ale jak pracují hormony tak jsem z toho nějaká nesvá jestli něco neproběhlo 😁 ale myslím si, že bych si to to pamatovala. Sama vím, že s nikým jiným jsem nespala. Dokonce jsem se ho i ptala a on mi sám řekl, že jsme spolu nespali. Nechápu, proč jsem tak paranoidní. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
284
4.7.22 21:37
@Anonymní píše:
@Tarinka Děkuji
Zkoušela jsem různé kalkulačky na internetu, i dopočítávání a vždycky mi vyšel termín početí 8.3. a 9.3., což si myslím, že odpovídá. Jistá si jsem, že je to mého partnera 👍 Jde jenom o to, že jsem dost paranoidní. Byli jsme na zábavě (11.3.) a já si povídala s naším kamarádem. Sám je šťastný, má dvě děti a úžasnou ženu. Pamatuji si všechno i o čem jsme se bavili, ale jak pracují hormony tak jsem z toho nějaká nesvá jestli něco neproběhlo 😁 ale myslím si, že bych si to to pamatovala. Sama vím, že s nikým jiným jsem nespala. Dokonce jsem se ho i ptala a on mi sám řekl, že jsme spolu nespali. Nechápu, proč jsem tak paranoidní. :,(

To jsi byla tak opila? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat