Otěhotnění ke konci menstruace

81
2.8.15 09:52

Otěhotnění ke konci menstruace

Ahoj holky :hug: Včera u mě byla kamarádka (zjistila, že je těhotná) jenže neví kdy se to stalo, tudíž si není jistá s kym.. Pravidelně spí s jedním klukem..ja si myslim, že otec bude on protože mi přijde málo pravděpodobné aby otěhotněla s tím druhým. Jak to napsat srozumitelně, omlouvám se že píšu jak tatar :D Nebere prášky už asi tři měsíce a s tím druhým měla nechránený sex v poslední den menstruace (pres den ještě malinko špinila) ale večer už dobrý.. Nekde jsem ale četla a mám pocit, že snad možná i tady, že otehotnet v době menstruace je fakt málo pravděpodobné, tak mě zajímá co je na tom pravdy a co si o tom myslíte jaká je pravděpodobnost přestože prášky už dávno nebrala.. a ještě tahle menstruace byla zrovna s týdením zpožděním děkuji za odpověd :mavam: a krásnou neděli přeji :hug: A vlastně ještě jeden dotaz na kolik % jsou spolehlivý ty testy jak ukazujou i kolik týdnů jste těhotná? Moc děkuji! c :kytka:

Příspěvek upraven 02.08.15 v 09:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

160
2.8.15 09:56

Ty jo tak to nevím, ale taky jsem někde četla, že to otěhotnění během menstruace je nepravděpodobný.. ale to at poradí spíše zkusenějši :D :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 10:02

Nespolehala bych na to, kor kdyz ma rozhozenej cyklus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19061
2.8.15 10:03

Tak pokud má někdo ovulaci v cyklu brzo a MS trvá třeba týden, tak se to stát může celkem jednoduše, spermie v extrémním případě až 5 dnů vydrží na vajíčko čekat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 10:47

Takže s č1 spala celej měsíc pavidelně dejme tomu obden a č2 poslední den ms? Když bych to vzala podle sebe tak bych řekla, že tak 90% je otec č1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
2.8.15 10:49

Ahoj, tak já měla např. menstruaci 18.3. 10.4. jsem si dělala těhutest abych nešla žádat o návrat do práce po rodičovský a nebyla těhotná- bych pak vypadala jak :jazyk: test negativní a tak jsem se jela domluvit se zaměstnavatelem o návrat k 1.6. do zaměstnání, jaké však bylo překvapení když 18.4. nic, test negativní 28.4. nic test negativní 8o jedu na gyndu, doktor mě bere pod ultrazvuk a hele ona tam malinkatá tečka cca přes týden a něco stará 8o 8o 8o ptala jsem se doktora jak je to možný a on, že určité procento žen má klidně ovulaci během cyklu 2× a že já jsem otěhotněla těsně před menstruací. Že pak je určité procento žen, které otěhotní během menstruace / což je moje kamarádka/ snažila se o mimi přes 5 let, pak jí její gynekoložka poradila ať to zkusí během menstruace, což kamarádce přišlo nechutný :? ale ze zoufalství to zkusila a dnes má 2 letýho kluka - takže ANO JE TO MOŽNÝ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
2.8.15 10:50

@LuckaPt Ano přesně tak, s c.1 spí už skoro rok :D s c.2 to byl pouze ulet, byla hodně opilá a ani neví jistě jestli vůbec spolu spali :nevim: ale náhoda je blbec no.. ale taky simyslím, že č.1 bude otec :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4634
2.8.15 11:12

@Barus21 No dilema :D… Jasne, ze otec bude c.1, vubec bych se ti nestresovala a to male také ne. A uz vubec ne nastavajiciho otce.
Otec je ten, kdo vychovává, ne ten, co dal spermie. Jenom doufam, ze i jako opila sed drzela svého vkusu a doma nemas cernovlasyho krasavce a nespala jsi se zrzkem :D :D. Nedej bože s cernochem :D :D. To bys asi s pravdou ven musela :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
2.8.15 11:29
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 11:59

Hele, bylo by lepsi napsat pravdu a taky o co ti jde, takovy prekrucovani nema smysl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama