Otěhotnění mezi revizí a menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
šmoulililinka
Závislačka 2726 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 14:19
otěhotnění mezi revizí a ms

Ahoj holky, mám za sebou revizi po potratu v 6. týdnu… je to 5 týdnů, včera jsme s mužem už na to hupli bez bez, tak nějak jsem si říkala, že je stejně před MS a nic se nemůže stát. Ale červíček hlodá neboť naší první dcerku jsme tehdy taky počali vlastně až 35. den cyklu. Otěhotněl někdo z vás před ms porevizní takhle pozdě? díky

Přečtěte si článek: Otěhotnění po potratu: Za jak dlouho se zadaří?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
skorotehotna
Kecalka 325 příspěvků 07.10.18 18:23

Ne, tobě doktor neřekl, ze mas dodržet sestinedeli bez sexu a posílat alespoň dvě menstruace?

šmoulililinka
Závislačka 2726 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 18:38

@skorotehotna mě doktorka řekla, že sex po 14 dnech možný (my sexovali později neboť jsem krvácela) a počkat jednu ms (ano to jsme porušili)

Black cat1982
Povídálka 12 příspěvků 07.10.18 20:09

@šmoulililinka
Ahoj. Otěhotnět nemůžeš. Ještě ti nedorostla děložní sliznice… tudíž ani ovu nebyla.

skorotehotna
Kecalka 325 příspěvků 07.10.18 21:19

@Black cat1982 A to má souvislost? Sliznice v děloze a práce vaječníku?

LittlePumpkin
Stálice 84 příspěvků 07.10.18 22:13

@šmoulililinka ja ovulaci mela po revizi pred prvni ms, overeno testy, bylo to nejak 4-5 tyden po revizi…

šmoulililinka
Závislačka 2726 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 22:17

@LittlePumpkin ajeje :D ale to by byla sakra nahoda si myslim. Trefit se… snad

LittlePumpkin
Stálice 84 příspěvků 07.10.18 22:19

@šmoulililinka my se trefili na 100pro, ale pokud nebude ok telo proste neotehotnis… nekdo jo nekdo ne

šmoulililinka
Závislačka 2726 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 22:27

@LittlePumpkin presne to si rikam taky, ze pokud by nebylo telo pripraveny, tak by to proste nevyslo. Uvidime za par dni. U toho nepovedenyho tehu me uz paty den bolelo silene kojeni.

LittlePumpkin
Stálice 84 příspěvků 07.10.18 22:28

@šmoulililinka :hug:

šmoulililinka
Závislačka 2726 příspěvků 9 inzerátů 08.10.18 18:26

@LittlePumpkin a vám to teda takhle vyšlo? :D když jste se trefili? MS furt nikde, vážně jsem zvědavá o kolik se mi skrz revizi posunula a zda vůbec dorazí teda no

Zodiack
Nováček 10 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 00:07

@šmoulililinka Rikala jsem si, ze se musim podelit o osobni zkusenost. Kdyz jsem byla po revizi, tak jsem tohle presne resila. Nejdriv dodrzet sestinedeli… Doktorka rekla, ze muzeme sex zkusit az prestanu krvacet. Tak jsme na to 5.tyden hupli. A taky rikala, ze bychom se meli pokouset az po 2 menstruacich o miminko. Tak jsem si rekla, ze pred 1. menstruaci prece nemuzu otehotnet. Haha ????. Pak menstruace nikde porad. Tedt pozitivni a ja si rikala, ze to jsou jeste hormony z predchoziho tehotenstvi. Nechtela jsem byt znovu zklamana. A nebyla jsem! Tehotnestvi bylo potvrzeno, byla jsem lehce pokarana a ted uz mam krasnou dceru!!! Ted oslavila rok a ja jsem stastna, ze to tak dopadlo. Protoze kdyz prijdete o miminko, tak se samozrejme upinate na dalsi tehotenstvi a cekani a nervozita tomu nepridaji. Takze si to priroda zaridila po svem. Nedavno jsem cetla, ze uz se meni to doporucovani kdy zase zacit a nekdy je lepsi driv nez pozdeji. Mysleno nejake 6ti mesicni cekani, co se driv psalo…

šmoulililinka
Závislačka 2726 příspěvků 9 inzerátů 29.10.18 19:21

@Zodiack hehe tak to je dobrý :) u mě to těhu není… bylo asi deset dní čehosi jako ms… krev nekrev a teď cca po 4 dnech je to tu zas :( tak se obávám, že ovu se tento měsíc nedočkám :(

Zodiack
Nováček 10 příspěvků 1 inzerát 08.11.18 08:27

@šmoulililinka neveste hlavu! Ja se bala, ze uz nikdy neotehotnim. Porad jsě brecela a mamzel konecne svolil, abych si mohla koupit psa. Takze tyden po revizi jsem pro nej jela a zamerila sve myslenky na peci o nej a pak to slo :) Myslim, ze nebyt psa mozna jeste tehotna nejsem ted. Jako moje neprejicna kamaradka, ktera mi po potratu rekla, ze jsem to dite asi malo chtela a je lepsi pockat az na ni ( mel ji prijet z Afganistanu manzel vojak) dceri je rok a ona stale tehotna neni. Nejde jim to ????

Denisss1993
Nováček 7 příspěvků 26.11.18 23:26

Neukamenujte me ale šestinedělí po revizi pomocí kyretaze sem se sexu neudrzela po 8 dnech :( …S přítelem jsme si dávali pozor po revizi jsem krvacela slabě jeden den pak uz jen 4 dny spineni… Je možnost otěhotneni :? ?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >