Reklama

Otěhotnění mezi revizí a menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

šmoulililinka
Závislačka 2719 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 14:19
otěhotnění mezi revizí a ms

Ahoj holky, mám za sebou revizi po potratu v 6. týdnu… je to 5 týdnů, včera jsme s mužem už na to hupli bez bez, tak nějak jsem si říkala, že je stejně před MS a nic se nemůže stát. Ale červíček hlodá neboť naší první dcerku jsme tehdy taky počali vlastně až 35. den cyklu. Otěhotněl někdo z vás před ms porevizní takhle pozdě? díky

Přečtěte si článek: Otěhotnění po potratu: Za jak dlouho se zadaří?

Reklama

Reakce:

skorotehotna
Kecalka 185 příspěvků 2 inzeráty 07.10.18 18:23

Ne, tobě doktor neřekl, ze mas dodržet sestinedeli bez sexu a posílat alespoň dvě menstruace?

šmoulililinka
Závislačka 2719 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 18:38

@skorotehotna mě doktorka řekla, že sex po 14 dnech možný (my sexovali později neboť jsem krvácela) a počkat jednu ms (ano to jsme porušili)

Black cat1982
Povídálka 11 příspěvků 07.10.18 20:09

@šmoulililinka
Ahoj. Otěhotnět nemůžeš. Ještě ti nedorostla děložní sliznice… tudíž ani ovu nebyla.

skorotehotna
Kecalka 185 příspěvků 2 inzeráty 07.10.18 21:19

@Black cat1982 A to má souvislost? Sliznice v děloze a práce vaječníku?

LittlePumpkin
Stálice 59 příspěvků 07.10.18 22:13

@šmoulililinka ja ovulaci mela po revizi pred prvni ms, overeno testy, bylo to nejak 4-5 tyden po revizi…

šmoulililinka
Závislačka 2719 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 22:17

@LittlePumpkin ajeje :D ale to by byla sakra nahoda si myslim. Trefit se… snad

LittlePumpkin
Stálice 59 příspěvků 07.10.18 22:19

@šmoulililinka my se trefili na 100pro, ale pokud nebude ok telo proste neotehotnis… nekdo jo nekdo ne

šmoulililinka
Závislačka 2719 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 22:27

@LittlePumpkin presne to si rikam taky, ze pokud by nebylo telo pripraveny, tak by to proste nevyslo. Uvidime za par dni. U toho nepovedenyho tehu me uz paty den bolelo silene kojeni.

LittlePumpkin
Stálice 59 příspěvků 07.10.18 22:28

@šmoulililinka :hug:

šmoulililinka
Závislačka 2719 příspěvků 9 inzerátů 08.10.18 18:26

@LittlePumpkin a vám to teda takhle vyšlo? :D když jste se trefili? MS furt nikde, vážně jsem zvědavá o kolik se mi skrz revizi posunula a zda vůbec dorazí teda no

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >