Otěhotnění mimo ovulaci - jsem v tom?

Anonymní
12.6.20 11:47

Otěhotnění mimo ovulaci - Jsem v tom?

Holky, SOS! :lol:

Včera jsme měli s přítelem sex, udělal se do mě. V ten moment nám to ani jednomu nedošlo, byli jsme úplně v rauši. Jaká je pravděpodobnost, že jsem otěhotněla?

Poslední MS jsem měla 22.5., podle menstruačního kalendáře v mobilu byla ovulace od 30.5. do 5.6.

Díky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

534
12.6.20 11:49

Ovulace mohla být i třeba opožděná, vzala bych piluli po… pokud teda mimčo nechceš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
581
12.6.20 11:50

Mimo ovulaci nelze otěhotnět. Jestli se orientujes jen kalendářem a nemas cyklus pravidelně 28/5 tak by ses mohla za dva týdny divit. Co postkoitalni antikoncepce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4311
12.6.20 11:51
@Anonymní píše:
Holky, SOS! :lol:

Včera jsme měli s přítelem sex, udělal se do mě. V ten moment nám to ani jednomu nedošlo, byli jsme úplně v rauši. Jaká je pravděpodobnost, že jsem otěhotněla?

Poslední MS jsem měla 22.5., podle menstruačního kalendáře v mobilu byla ovulace od 30.5. do 5.6.

Díky moc :kytka:

pokud dítě nechceš tak jak už se tu psalo prášek po

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 11:55

Cykly mívám okolo 26-30, jak kdy. Spíše se přibližuji k té 28, mívám to 5-6 dní. Antikoncepci začnu brát s příchodem červnové MS :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.6.20 11:56

Zas úplně nechci letět pro Postinor zbytečně a huntovat si tak celý cyklus…

• Nahlásit
  • Citovat
728
12.6.20 12:01
@Anonymní píše:

Případný potrat ti zhuntuje cyklus víc :nevim: pokud dítě nechceš tak běž pro Postinor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
12.6.20 12:02
@Anonymní píše:

Tak si musíš rozmyslet, jestli chceš radši zhuntovaný cyklus nebo mimíska… Jiná rada není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 12:04

Běžně jsem měla cyklus 31-35 dní - ovulace vycházela na 15-21 den cyklu. Jednou jsme nepoužili ochranu, protože jsem měla mít dávno po ovulaci a během cca 5 dní jsem čekala ms. Teď jsem začínám 7. měsíc těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
4311
12.6.20 12:05
@Anonymní píše:

on potrat je totiž děsný přínos pro tělo :think: pokud dítě nechceš tak si radši zbytečně rozhodit cyklus než muset na potrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 12:07

Tak uvidíme… příští týden má přijít MS :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
4335
12.6.20 12:23
@Anonymní píše:

Takže to risknes jo? No, aby ste nebyli za 14 dní v rausi z pozitivního testu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14547
12.6.20 12:25
@Anonymní píše:
Cykly mívám okolo 26-30, jak kdy. Spíše se přibližuji k té 28, mívám to 5-6 dní. Antikoncepci začnu brát s příchodem červnové MS :lol:

Tak to bys mohla mít ovulaci někdy mezi 10. a 20. dnem cyklu, včera jsi byla 22. den,… takže čistě takhle bych ti řekla, že to můžeš risknout, ale já ti to případné dítě, pokud si to tělo tentokrát nachystalo jinak, vychovávat nebudu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12856
12.6.20 12:27
@Anonymní píše:

Tak hlavně tu pak nepiš diskuzi, že nevíš co máš dělat. Že jsi otěhotněla mimo ovulaci a dítě nechceš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
12.6.20 12:39
@lachtanice86 píše:
Tak hlavně tu pak nepiš diskuzi, že nevíš co máš dělat. Že jsi otěhotněla mimo ovulaci a dítě nechceš

Podle mě ho chce.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama