Otěhotnění mimo plodné dny výpočet

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 20:28

Otěhotnění mimo plodné dny výpočet

Ahoj holky, chtela bych se zeptat, vím ze se nedá otěhotnět mimo plodné dny, ale zajímalo by mě, kdo z vás si je počítal a otěhotněl mimo, protože měl prehazeny cyklus, nedostala jsem to minuly měsíc (velký stres) takže nevím, kdy přesně mi přijdou… tak zkousime. Vychází mi to na 12 den, tak uvidíme… :P :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
766
9.1.22 20:41

Coze? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
9.1.22 20:46

@PastikaJatrova no mohou se plodné a ovulacni dny spočítat podle cyklu, což mi vychází na 12 den v měsíci, ale nemusí to tak být, jelikož muzu mít prehazeny cyklus, proto se ptám ostatních, kdo to také tak měl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24159
9.1.22 20:48

Počítání je, mimo křišťalové koule, asi ten nejmíň spolehlivý způsob, jak určit plodný dny. Prostě se věnujte sexu dle chuti a libosti a na tohle se vybodni. Já otěhotněla ze sexu 3-4 den cyklu. To si fakt nespočítáš….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27167
9.1.22 20:50

Spočítat se můžou, ale přesné to nebude. Jen přibližné, pravděpodobné. Ten 12 den co sis spočítala, to má být co? Ovulace?
Každý cyklus může být jiný, ovulace se může kdykoliv zpozdit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
9.1.22 20:51
@Sabin.00 píše:
@PastikaJatrova no mohou se plodné a ovulacni dny spočítat podle cyklu, což mi vychází na 12 den v měsíci, ale nemusí to tak být, jelikož muzu mít prehazeny cyklus, proto se ptám ostatních, kdo to také tak měl.

Takze proste nevis, kdy mas ovulovat a nemas pravidelny cykly a otazka zni, jestli nekdo takhle otehotnel?
No ja pravidelny cykly nikdy nemela, ale vedela jsem podle BT, kdy byla ovulace. Takze jsem samozrejme otehotnela ze styku pred ovulaci. Ovulovala jsem az 29dc. Cyklus pred tim jsem ovulovala 21dc… takhle jsi to myslela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1764
9.1.22 20:53

Prosím Vás, normálně soulozte, podle chuti, a dříve či později se zadari! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
9.1.22 20:54

@PastikaJatrova vždy jsem měla pravidelne cykly, teď jsem to měsíc nedostala, jelikož jsem zažívala docela velký stres, proto si nejsem jistá. Vždy jsem měla ovulacni dny okolo toho 12 dne, teď jsme spolu spali asi 6-8, tak uvidíme, snažíme se chvilku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55446
9.1.22 21:12

Plodný den = den, kdy se dá otěhotnět.
Neplodný den = den, kdy se otěhotnět nedá.
Takže z principu věci, mimo plodné dny neotěhotněl ještě nikdy nikdo na světě. Ovšem to, že každý může mít ty plodné dny jinak a můžou se lišit i cyklus od cyklu, stejně jako to, že fakt nejdou jen tak jednoduše spočítat, už je věc jiná :nevim: Můžeš se ptát, zda se dá otěhotnět i jindy, než si myslíš, že bys měla mít plodný den. Tam je odpověď jednoduchá - ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
9.1.22 22:48

Pokud jsi to nedostala, tak nemas zadnej 12. den dalsiho cyklu, protoze ses jeste nedostala na den 1 (zacatek menstruace). Je nesmysl si tam tu menstruaci domyslet, kdyz nebyla a myslet si, ze dalsi ovulace bude od te doby za 12 dni. Muzes merit BT, to je naprosto snadna a spolehliva metoda zjisteni ovulace, ktera se podle me vubec nijak nevylucuje s uzivanim si sexu, jen zena pozna sve telo a ve svem cyklu se vyzna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3404
10.1.22 10:58

Pořád ti jede starý cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
16.1.22 18:29

Tak u mě teda plodné dny vypočítat nešli, neboť jsem měla ovulaci vždy jiný den, někdy 12 někdy až 20 DC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat