Otěhotnění - nebojte se, povede se to

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.8.22 23:52

Otěhotnění - nebojte se, povede se to

Ahojte holky. Bude mi 40. Snažili jsme se o miminko tolik let a nedařilo se, byli jsme na umělém oplodnění a výsledky partnera zoufalé… k použití sotva 10 spermií a ze mne taky vypadlo v mém věku už jen pár vajíček. A víte co? Napotřetí se to zadařilo. Nejvíc mi tu pomohlo si přečíst, že umělé oplodnění je jako hod kostkou, někdy padne šestka hned, někdy až za delší dobu, ale padne dřív nebo později. Taky se přiznám, že jsem poslouchala meditaci na přivolání miminka. Nejsem ten typ, ale chtěla jsem zkusit vše. Až se mi opravdu povedlo po dvou týdnech se s dušičkou miminka spojit. A víte co? Teď jsem ve 30.týdnu TT a malé se daří úžasně. Je to naše přerostlá princezna a za chvilku už bude mezi námi. A já už nepochybuji, že brzy pořídíme i sourozence, je mi jedno, kolikrát si budu muset hodit kostkou, šestka na mne čeká a na vás taky, tak to nevzdávejte, neplašte a nenechte se pohltit místními negativními diskuzemi, mne taky víc vzaly než daly, až pak jsem pochopila, že bez nich se těhotní lépe. Čtěte jen ty pozitivní :D tak otěhotnění zdar :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8099
6.8.22 03:51

Gratuluji k princezně :kytka: a přeju zdraví oběma! Je hezké číst tu něco tak pozitivního :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat