Otěhotnění, nechráněný sex, přerušovaná soulož

Anonymní
21.3.21 22:38

Otěhotnění , nechraneny sex

Ahoj:) mám dotaz, asi hloupý ale zkusím to. Mohu otěhotnět, pokud mám nechraneny sex se svým přítelem a on se ‚udělá‘ na me a ja následně sperma všude rozmazu, včetně strkani prstů se spermatem do me vaginy?
Vím že hloupá otázka, proto prosím žádné hloupé odpovědi. A dekuju :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
905
21.3.21 22:50

Ano z nechráněného sexu můžeš otěhotnět o tom nepochybuj i z tzv. přerušovaného styku. No pokud cíleně otěhotnět chceš, když si strkáš sperma do pochvy je rovnou jistější ejakuovat dovnitř. Ale na moc vyzrálou, uvědomělou budoucí matku tě, nic ve zlém ještě neodhaduju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
21.3.21 22:54

Sice neprovozujeme takový zvláštní praktiky jako rozmazavani sperma vsude, ale jsem těhotná a manžel do mě taky neejakuloval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
21.3.21 23:02

Tak ty spermií je úplně jedno jestli ji tam dopravy nějaký pták a nebo třeba mrkev :lol: svojí práci odvedou :P
Tak někteří si po sobě mažou i jiné tělesné produkty :mrgreen: každý máme své chutě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
22.3.21 06:17
@Anonymní píše:
Ahoj:) mám dotaz, asi hloupý ale zkusím to. Mohu otěhotnět, pokud mám nechraneny sex se svým přítelem a on se ‚udělá‘ na me a ja následně sperma všude rozmazu, včetně strkani prstů se spermatem do me vaginy?
Vím že hloupá otázka, proto prosím žádné hloupé odpovědi. A dekuju :)

Logicky z nechráněneho sexu lze otěhotnět, kor pokud tomu jdeš naproti ruznym roztiranim sperma. Prerusovana souloz sama o sobě není spolehlivá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
25.3.21 12:41

@JancaS84 A je to manželovo? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu