Otěhotnění pár dní po menstruaci při dlouhém cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tečka22
Nováček 2 příspěvky 07.01.19 14:36
Otěhotnění par dni po menstruaci při dlouhém cyklu

Ahoj snazilky, jsem tu nová, je mi 22 let a přesně na Vánoce 2018 tj. 24.12. jsem dostala mrchu. Nicméně můj dotaz zní, když mi m/s skončila 26.12. a sex proběhl 30.12. jestli mohu být téhotna. Protože ze soboty na neděli jsem měla růžové splnění. Nikdy jsem ho neměla, tak nevím, co to je. Jinak cykly mám dlouhé, od 39 po 44. Mohu být přesto těhotná, když mi do konce cyklu zbývá jeďte něco přes skoro měsíc? Děkuji za odpověď

Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 07.01.19 14:39

@Tečka22 já otěhotněla 7DC, takže možné to určitě je :lol:

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 07.01.19 14:39

Teoreticky můžeš, kdybys měla ovulaci dřív, spermie v tobě taky pár dní vydrží, takže se to klidně mohlo uhnizdovat až o tom víkendu… Nicméně to teď nikdo nezjistí, udělej si v druhé polovině měsíce test, cca 14 dní od styku už by měl vyjít kdybys byla těhotná, teď v tuhle chvíli nepoznáš nic…

Tečka22
Nováček 2 příspěvky 07.01.19 14:44

@Kriss Tina kdyby byla ovula dřív, tak bych měla dostat i dřív MS nebo ne? Ovulaci poznám, ale teď jsem neměla žádné příznaky. Jsem z toho jelen. Vím, ze teď nic nepoznám, jen mě to hodně zarazilo, ze 9 DC jsem měla spineni. Protože teoretický mám dostat MS až ke konci ledna nebo na začátek února.

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 07.01.19 14:50

@Tečka22 fakt těžko říct, mohla proběhnout dřív výjimečně, taky to nemusí nic být, mohla ti o víkendu třeba prasknout nějaká malá žilka, teď fakt nic nevymyslíš. Počkej si na ten příští týden a zkus test.

Váš příspěvek
Reklama