Otěhotnění po 1. menstruaci po revizi

Anonymní
17.4.12 19:04

Otěhotnění po 1.MS po revizi

Je tu někdo?
Kdo do toho šel po první menstruaci po revizi a vše dopadlo dobře?
Schvaloval to gynekolog?
Jsou nějaká rizika?

Stačí jen napsat JÁ, bonusem může být váš příběh.

Díky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
518
17.4.12 19:15

Ahoj. Já jsem otěhotněla po 1 MS po revizi. Můj doktor to vzal v poho. Zatím jsem na začátku, ale pevně věřím, že to vše dopadne dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PetkaK
17.4.12 19:20

Ne hned po první ale po druhé MS, dr to moc ráda neviděla teda, ale dobrý konec to má/bude mít za chvilku :)

• Citovat
  • Nahlásit
2049
17.4.12 19:35

Otěhotněla jsem hned po 1 menstruaci po revizi a v pohodě.Dr. mi na to jenom řekl,že kdyby na to nebylo tělo připravený tak se to nestane a držel palce.Prostě to vyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55944
17.4.12 19:58

Mě dr. v nemocnici řekl počkat 2 cykly a když se povede dřív, tak se nic nestane. Ožehotněla jsem po 1MS po revizi a žádný doktor mi nic neřekl, prostě to vzali, tak jak to je. Teď mám za sebou půlku a všechno je v pohodě a mimčo se má dobře a roste tak jak má

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20509
17.4.12 20:06

ano.dr nic nerikala,jen upozornila na mozna rizika a vysledek viz metrik..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.12 20:47

Koukám, že je to jak na houpačce. Nějakému dr. to vadí, jinému ne. :think: Mě dr. říkal, že se první MS bere jako samotná revize. :nevim: A že máme počkat 2-3 MS. Pamatuju si to takhle přesně, protože mě revize čeká ve čtvrtek. :( Takže pokud to chápu správně, tak by to po oficiální 1.MS nemuselo tak vadit. :? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1227
17.4.12 20:58

Mě dr. řekl, že čekat 3 měsíce je nesmysl a zastaralý názor. Tak jsem ho poslechla a otěhotněla jsem po první MS. Teď budu začínat druhý trimestr, tak drž palce :-) zatím jsem v pořádku (ťuk,ťuk,ťuk).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
17.4.12 21:16

U me revize 14.11.2009…posledni MS 15.12.2009 :-) porod zdraveho chlapečka 27.9.2010 :-) tehotenstvi bez jakykoliv problemu… muj gynekolog mi po revizi rikal pockat tri mesice… kdyz jsem prisla po mesici,nerikal vubec nic.. ted mam noveho gyn.. a ten mi to i schvaloval…:-) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18644
17.4.12 21:33

hmmm já také otěhotněla ihned po 1MS po revizi v 23tt a vše dopadlo na jedničku z hvězdíčkou. Je fakt že ke konci už měl dr. trochu nahnáno, jak to bylo vše povolený a malá velmi brzy sestoupila dolů, ale pak se nechal tak ukolíbat i já, že to dopadlo jak to dopadlo ;) Takže za mě směle do snažení, tělo je prý jak pohnojený a jde to prý dobře :nevim: No asi jak komu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.12 13:24

ještě někdo?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.12 10:22

fakt nikdo?

• Citovat
  • Nahlásit
3175
20.4.12 12:23

já teda otěhotněla po druhé ms od revize a doktorka neříkala vůbec nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.12 16:18

ahoj, holky tak jsem byla u doktora, vydeptaná a skoro bez informaci z cela k hovnu (promiňte mi ten výraz, ale já už nemám slov), potvrdil mi to co jsem předpokládala a to potrat..:-(, ptala jsem se ho co s tím a že toho už mám plné zuby, řekl mi že mi příští týden nabere testy na toxoplazmozu a tyhlety infekční nemoci…(to už mi dělal a nechápu proč znovu)…říkám mu že chci imuno a genetiku a hematologii…a on že mě nejdříve pošle na laparku (teda myslím), proč mezi tím kurňa nemůže dělat testy na imuno a genetiku atd…ať to odcejpá?…proč doprčic musím dlouhodobě čekat na další potrat?…pak sem se ho ptala na asistovanou reprodukci a řekl mi že to by bylo asi nejlepší protože tam mi udělají veškeré testy na jednom místě a nebude to tak zdlouhavé…takže jsem domu jela autem uřvaná a naštvaná na celej svět…ale tento měsíc si chci vzít opět clostilbegyt, a utroš myslíte že by to mohlo vyjít?…jak někteří říkají že je děloha pěkně pohnojená od potratu (já samovolnej v prvním měsíci)…děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5130
20.4.12 17:41

holky me dr. řekla počkat 3 MS, jednu uz mam za sebou, ale 2 ckat nechci, ale zaroven se bojim…nevim sakris :nevim: :nevim: navic beru norethisteron a jeste týden budu..mate nekdo zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat