Otěhotnění po 3 letech snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 08:20
Otěhotnění po 3 letech

Zdravím dámy, chci se Vás zeptat zda jste na tom některá byla podobně a podařilo se. S manželem se snažíme po vysazení antiny 3 roky, ms nepravidelná ale po užívání gynexu se 1× zadařilo ale s potratem. Teď jsem dostala od dr Clostilbegyt od 3tiho dne ms 1×1 na 5 dnů a od 16. Dne cyklu Proveru 5mg(NE DEPO PROVERU) 1-0-1 na 10 dnů… Zajímá mě zda to některá měla alespoň s těma práškama stejně a zadařilo se a byly //. Moc vám děkuji za odpovědi.

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21662 příspěvků 15.07.19 09:01

A byli jste na vyšetření kde je problém? My čekali na první dva, ná druhé skoro 3 roky. Nebrala jsem nikdy nic, u nás jsou problém línější spermie

Prigionia
Kecalka 350 příspěvků 2 inzeráty 15.07.19 09:19

Taky nepravidelný cyklus, taky jsem dostala Clostilbegyt, stejné dávkování jako ty, a zadarilo se třetí měsíc. Skoro po dvou letech a rok po zamlklem těhotenství ;) pozitivní test jsem měla den před první návštěvou CARu, která se nakonec samozřejmě nekonala :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 09:21

@pikola ano, byli jsme na spermiogramu a mě dělali hormonální profil a zjistili akorát že nemám ovulaci, proto mi dr nasadil prášky…

Uživatel je onlineSafrik
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 15.07.19 10:13

Tak ja clostil mela 3× a ani jednou nepomohl, bohuzel.

Váš příspěvek
Reklama