Otěhotnění po 40 roce věku a starší"o)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 13:52
Otěhotnění po 40 roce věku a starší"o)

Ahoj, podařilo se vám otěhotnět po 40? Bylo vše v pořádku? Neměli jste revizi? Já otěhotněla po pul roce (je mi 44), ale skončilo to zamlklým těhotenstvím v 6tt. a revizí v 11 tt. Lékař doporučoval nenodržovat ani 6-tinedělí a hned jak se budem cítit, skočit na to znova :lol:
Jak jste na tom byly vy?…Děkuju za názory :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Trojlístek
Závislačka 3540 příspěvků 04.09.18 13:59

Tak miminko si asi hodně přejete. Nicméně tělo je evidentně jiného názoru a myslím, že je to s ohledem právě na věk.

Osobně bych se radila ještě s jiným lékařem.

lafi0
Nováček 5 příspěvků 04.09.18 14:06
@Trojlístek píše:
Tak miminko si asi hodně přejete. Nicméně tělo je evidentně jiného názoru a myslím, že je to s ohledem právě na věk.Osobně bych se radila ještě s jiným lékařem.

No, právě tento lékař " již odrodil pár maminek ve zralejším věku" dokonce v 48 letech. dokonce v nemocnici mi říkali " skoro" to samé.....skočit na to hned, pokud se na to cítím.
děkuji za reakci.

veria
Generální žvanilka 23784 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 14:07

Otehotnela jsem se druhým dítětem ve 43, přirozene neplánovaně, o první jsem se snažila 7 let všemi možnými způsoby. Těhotenství bez problému, dítě donošene a zdrave.
Ale to má každý jinak no. Byt tebou tak aspoň to sestinedeli počkám.

Hegy
Povídálka 43 příspěvků 04.09.18 14:14

Já bych nečekala…na co v tomhle věku (omlouvám se).

Trojlístek
Závislačka 3540 příspěvků 04.09.18 14:15

@lafi0 no mně právě přijdou dva potraty už dost. I s ohledem na věk. Pardon. Ten druhý skoro na konci prvního trimestru. Kdyby to bylo po prvním, tak to udělám dle pocitů.

Ale tady už bych byla pozornější. Ať se neoberete o ten drahocenný čas. A pak taky jak byste brali případný třetí potrat, jestli už by vás to psychicky nedohnalo, přestože si teď tohle nemusíte aktuálně připouštět.

veria
Generální žvanilka 23784 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 14:29
@Trojlístek píše:
@lafi0 no mně právě přijdou dva potraty už dost. I s ohledem na věk. Pardon. Ten druhý skoro na konci prvního trimestru. Kdyby to bylo po prvním, tak to udělám dle pocitů.Ale tady už bych byla pozornější. Ať se neoberete o ten drahocenný čas. A pak taky jak byste brali případný třetí potrat, jestli už by vás to psychicky nedohnalo, přestože si teď tohle nemusíte aktuálně připouštět.

Potrat byl jen jeden jestli jsem to dobre pochopila. V 6 tt to zamlklo a až v 11. Revize. Ono se na to většinou přijde až později.

Trojlístek
Závislačka 3540 příspěvků 04.09.18 14:36

@veria Ano, asi jsem to nevhodně spojila. Nicméně výsledek stejný. Počít jde, ale s vývojem a donosenim to už tak snadno asi nepůjde.

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29970 příspěvků 04.09.18 14:39

tak brzo ( potrat ) není potřeba dodržovat 6ti nedělí..a kde je pohnojeno to jde líp, navíc na co čekat v tomhle věku ( pardon pro mě nepředstavitelné ).. :nevim:

veria
Generální žvanilka 23784 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 14:45
@smurfka píše:
tak brzo ( potrat ) není potřeba dodržovat 6ti nedělí..a kde je pohnojeno to jde líp, navíc na co čekat v tomhle věku ( pardon pro mě nepředstavitelné ).. :nevim:

To není pravda, revize je revize, vyskrabou celou dělozni sliznici a musí to tam dorůst. Takže 6 neděl bych určitě dodrzela, at se to tam zahojí a má nové embryo šanci na uchycení. 6 týdnu ani v tomto veku snad nehrají roli (cca 14 dnů z toho se stejně krvaci).

veria
Generální žvanilka 23784 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 14:47
@Trojlístek píše:
@veria Ano, asi jsem to nevhodně spojila. Nicméně výsledek stejný. Počít jde, ale s vývojem a donosenim to už tak snadno asi nepůjde.

Jeden potrat nic neznamena. Měla jsem tři. Přesto mám teď 2 zdrave deti, i když je to v mem veku pro někoho nepředstavitelne :lol:

Trojlístek
Závislačka 3540 příspěvků 04.09.18 14:50

@veria A přišlo se někdy na to proč ty potraty byly? Mně by to asi po psychické stránce nepřipadalo. Mně už jen stačilo, že to dlouho nešlo. A kdybych třeba měla 2× potratit, tak nevím.

veria
Generální žvanilka 23784 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 14:57
@Trojlístek píše:
@veria A přišlo se někdy na to proč ty potraty byly? Mně by to asi po psychické stránce nepřipadalo. Mně už jen stačilo, že to dlouho nešlo. A kdybych třeba měla 2× potratit, tak nevím.

Neprislo. Proste se vyvíjely pomalu až kolem toho 8. tt zamlkly, zřejmě poškozené plody. Jako je to blby, ale znám lidi kterým opakovaně přišli na vývojové vady neslučitelné se životem ve 2. trimestru. To je daleko větší masakr.

lafi0
Nováček 5 příspěvků 04.09.18 15:51
@Trojlístek píše:
@lafi0 no mně právě přijdou dva potraty už dost. I s ohledem na věk. Pardon. Ten druhý skoro na konci prvního trimestru. Kdyby to bylo po prvním, tak to udělám dle pocitů.Ale tady už bych byla pozornější. Ať se neoberete o ten drahocenný čas. A pak taky jak byste brali případný třetí potrat, jestli už by vás to psychicky nedohnalo, přestože si teď tohle nemusíte aktuálně připouštět.

Asi jsem to špatně napsala, já měla 1 nedokončeneé těhu. A to v 6týdnu přestalo rust a v 11 týdnu mi udělali revizi dělohy. Doktor řákal, že mohu počkat na spontání potrat, ale je prý lepší revize.Jinak za sebou mám už 2 porody a těhotenstvíbez sebemenšách problému…

lafi0
Nováček 5 příspěvků 04.09.18 15:57
@Trojlístek píše:
@veria A přišlo se někdy na to proč ty potraty byly? Mně by to asi po psychické stránce nepřipadalo. Mně už jen stačilo, že to dlouho nešlo. A kdybych třeba měla 2× potratit, tak nevím.

V nemocnici v Praze, kde mne dělali revizi, lékařka říkala, že to „dělají.revize“ 2 x denně. Což mne přijde hrozně moc, prý je to náhoda, že nikdo neví proč se to dějě a děje se to i mladým maminkám.A až po 3 potratu děají testy.....

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >