Otehotneni po CS

13.8.21 14:25

Otehotneni po CS

Ahoj holky mám dotaz.
Zajímalo by mě zda je tu nějaká holka co otěhotněla brzy po císaři a nevěděla to.
Já jsem měla těhotenství po IVF porod byl po 13 denním přenášení kdy jsem šla na vyvolání ukončen akutní sekci protože nepostupoval malý neměl vodu a nějak se zaseknul. Kojila jsem plně jen 14 dní pak týden dokrmovala a nakonec nekojím vůbec. Někdy 8-9 týdnu po porodu jsem místo MS pouze špinila a jak to skončilo nás nenapadlo nic lepšího než se spolu vyspat a vzhledem k tomu že máme oba problémy samozřejmě bez ochrany bo nám tvrdili jak otěhotnět nemůžeme. Jenže po sexu sem začala lehce krvácet a od té doby střídavě špiním jsem 4 měsíce po porodu a s toho 2 měsíce střídavě špiním a do toho mě měsíc bolí jizva a podbříšek celkově sem nafouklá a přijde mi jako bych byla zase v tom 🤦‍♀️ mě zaráží hlavně to že pořád špiním podle gyndařky sem dobře zašitá pěkně se hojím a měla bych být vybrana (na kontrole po šestinedělí) jizva a podbříšek mě začal bolet až poslední měsíc do té doby sem byla v pohodě… Samozřejmě test byl ale neprukazný a na gyndu jdu až příští čtvrtek… Poslední týden mě jen napadá zda se to náhodou nepovedlo bylo by to brzo ale skrze problémy co sem si prožila skrze první otěhotnění by to byl zázrak a pryč bych škvrně nedala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18548
13.8.21 14:35

@Karolinka96 co znamená neprůkazný test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.21 14:37

@Bobby neukázalo mi to nic ani pozitivní ani negativní byl prej špatně provedený a pro druhý se nedostanu… 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10957
13.8.21 14:43

Udělej si znovu test. Ať ti ho někde koupí manžel, nebo si ho objednej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.21 14:48

@JancaS84 chlap má odpolední proto se nikde nedostanu pro druhý nemám auto do pondělí nemůžu dělat druhý… Jasně že udělám jen mě zajímalo zda nemá někdo zkušenost že by po císaři otěhotněl a špinil… To je jako lehké zašpinění ráno nebo večer jinak celý den nic až na ty bolesti no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10957
13.8.21 14:52
@Karolinka96 píše:
@JancaS84 chlap má odpolední proto se nikde nedostanu pro druhý nemám auto do pondělí nemůžu dělat druhý… Jasně že udělám jen mě zajímalo zda nemá někdo zkušenost že by po císaři otěhotněl a špinil… To je jako lehké zašpinění ráno nebo večer jinak celý den nic až na ty bolesti no

Měla jsi nechraneny styk, takže možný to je. Uvidíš jak ti vyjde test a kontrola na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.21 14:55

@JancaS84 takže to špinění by mohlo odpovídat k tomu těhotenství? No mě ještě napadlo že bych měla trochu placenty v sobě že jsem se blbě očistila ale po císaři kde mě vyberou a po kontrole v šestinedělí kdy nic takového neříkala mi to je divné… Navíc nikdo v okolí neříkal že by takhle špinil spíš že měl nepravidelnou MS tudíž já ani nevím kdy sem ji měla nebo zda sem ji měla znovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18540
13.8.21 15:01

Ty mas zhruba 2mesice problémy a pro test se nedostaneš za celé ty dva měsíce? To je mi te líto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
13.8.21 15:22

I kdyby tu někdo měl zkušenost s brzkým otěhotněním po císaři a následném špinění, vůbec nic to pro tebe neznamená.

A vůbec nechápu dotaz - ty jsi měla nechráněný sex před dvěma měsíci a nebyla jsi schopná si koupit test, pokud jeden tebou udělaný byl vadný?

Mě občas udivuje, že takhle nesamostatní lidé jsou schopní postarat se o dítě 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.21 15:58

@lachtanice86 přesně takové jako vy úplně miluju 🤣 mě každý říkal že ty problémy po CS jsou normální až teď mě napadlo že by to mohlo být těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.21 16:00

@Thomassss 🤦‍♀️Achjo urážet to jo místo toho abyste radši nekomentovala.. Mě každý říkal jak je to po CS normální že to tělo reaguje u každého jinak až včera mě napadlo že by to mohlo být těhotenství bo se venuju dítěti a ne kravinam omlouvám se že jsem si koupila jen jeden a do města se už prostě dneska nebo spíš do pondelka nedostanu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18540
13.8.21 16:02

@Karolinka96 mam po cs a normální mi to nepřijde. Mas si koupit test, ale co čekat od někoho kdo nepoužívá ochranu při sexu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.21 16:07

@lachtanice86 že sem se ptala.. Už sem psala že se do pondělí do obchodu nedostanu a já si nestezuju na to že bych mohla být těhotná pouze zda to může mít s tim spojitost… Nemuzu mít ochranu a nechápu proč bych ji měla mít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.21 16:22

Omlouvám se všem maminkám co jsou zhrzené a urýpané a místo aby nekomentovali radši něco napíšou aby měly dobrý pocit ze sebe s toho že ryjou do druhých prostě sem se zeptala nevěděla sem že je to zakázané i když trochu zmateným dotazem nevím jak se příspěvek maže jestli to vůbec jde a odpovědi už znát nepotřebuji… Přeji vám pěkný sluníčkový den 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
13.8.21 16:58

Člověk si fakt někdy klepe na čelo. Jsi po sekci, že nesmíš rok otěhotnět, tě nejspíš poučili jak v porodnici i u gynekologa, ale ty stejně provozuješ nechráněný sex. No, udělej si další test a modli se, těhotná být samozřejmě můžeš, ale pokud tě bolí jizva už teď a špiníš, počítala bych s interupcí. Riskovat prasknutí dělohy a její odejmutí nedejbože smrt, to bych neriskovala ani omylem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat