Otěhotnění po darování vajíček

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16.1.22 18:24

Otěhotnění po darování vajíček

Zdravím holky, chci se zeptat 8.1.2022 jsem byla darovat vajíčka. Vše naprosto v pořádku. ( Nebylo to moje 1 darování) ms vždy dorazila 4-5 den po opu. ( Ale teď nic. Přítel si pozor nedává… Neřeším to Mimi plánujeme. Vím že hrozní více početí… Je nějaká šance že by se to podařilo? Ms zatím nikde po opu. Zjistila jsem že můžu lehce špinit a konec a další ms už se nemusí dostavit. Někdo zkušenosti? Díky luca

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25801
16.1.22 18:32

Vy jste se zbláznili oba? Plánujete dítě a ty daruješ vajíčka a ještě máte nechráněný styk? Uvědomuješ si riziko vícečetnýho těhotenství? Evidentně ne……

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
16.1.22 18:34

Tak to musím říct sousedce ať už mi vajíčka nedává ještě aby otěhotněla :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32796
16.1.22 18:35

@Luca1234556 no to jste teda dobří střelci, oba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
16.1.22 18:54
@JiříkMazlík píše:
Tak to musím říct sousedce ať už mi vajíčka nedává ještě aby otěhotněla :(

Jirko, učíš se rychle, koukám. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
16.1.22 20:13

Těhotenství

Ano uvědomují si to že hrozí více početí 😊 😊 😊 a stým jsem smířená darovat jsem šla z důvodu že paní která měla odměně vajíčko před 7 lety tak se rozhodly pro sourozence ale Chtěly jen od stejné dárkyně co je na tom špatného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11582
16.1.22 20:16

Vicecetne těhotenství po darování nehrozí. V měsíci kdy darujes nehrozí žádné. Za ty prachy z tebe všechny vajíčka odsajou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
16.1.22 20:17

@Luca1234556 osobne spise tipuji rozhazeny cyklus, ale je to pouze tip.

Prijde mi to cele VELMI nezodpovedne! Po darovani vajicek tj nacpana hormonama si nedavat pozor…

Konzultovala jsi to na klinice, kde jsi darovala? Toto neni osetrene?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2694
16.1.22 20:18
@Luca1234556 píše:
Ano uvědomují si to že hrozí více početí 😊 😊 😊 a stým jsem smířená darovat jsem šla z důvodu že paní která měla odměně vajíčko před 7 lety tak se rozhodly pro sourozence ale Chtěly jen od stejné dárkyně co je na tom špatného?
r

Takže vyslo a máš někde 7letyho prcka, kterého Ti odnosila paní. Nebo vlastně ona má díky Tobě dítě. :nevim: Nejak se do toho zamotavam. Asi je hezké vědět, že darování mělo smysl. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
16.1.22 20:21

Nic proti zakladatelce, ale tohle „obchodovani“ s vajicky (ja vim, dostanou nahradu, ne zaplaceno), ALE v pripade komplikaci honem do statni nemocnice a zaplati to danovi poplatnici (vetsina darkyn si peci potrebnou pri komplikacich fakt nezaplati na svem zdravotnim pojisteni)!

Takze soukroma klinika ma vajicka, darkyne penize a stat (my vsichni) zaplatime vetsinou okakanou (ctenari dopl si!) peci pri odberu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.22 20:22

@Takco ano přesně tak paní má 7 léteho prcka a chtěly sourozence ale podmínka je že chtěly vajíčko pouze odneme jako od dárkyně, od které už měly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25801
16.1.22 20:23
@karkarka píše:
Vicecetne těhotenství po darování nehrozí. V měsíci kdy darujes nehrozí žádné. Za ty prachy z tebe všechny vajíčka odsajou.

Některé folikuly mohou i přes medikaci prasknout dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11582
16.1.22 20:40
@Janli píše:
Některé folikuly mohou i přes medikaci prasknout dřív.
Že už k ovulaci došlo by na klinice poznali
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2694
16.1.22 20:56
@Janiky2 píše:
Nic proti zakladatelce, ale tohle „obchodovani“ s vajicky (ja vim, dostanou nahradu, ne zaplaceno), ALE v pripade komplikaci honem do statni nemocnice a zaplati to danovi poplatnici (vetsina darkyn si peci potrebnou pri komplikacich fakt nezaplati na svem zdravotnim pojisteni)!Takze soukroma klinika ma vajicka, darkyne penize a stat (my vsichni) zaplatime vetsinou okakanou (ctenari dopl si!) peci pri odberu!

Ale nekdo má dítě a to dite má život! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364
16.1.22 21:12

Jako takhle si s vajíčky dělej co chceš, ale my se po odběru vajíček na IVF chránili i hlavně kvůli možným infekcím, které tam dole můžeš chytit.
Přijde mi nezodpovědné, že to takhle pálíte (bez ohledu na to, co s těmi vajíčky je) a šupete jak králíci. Tvé tělo by si mělo odpočinout a zahojit se trochu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat