Otěhotnění po drillingu vaječníků

16.11.15 10:31

Otěhotnění po drillingu vajenčíků

Ahoj maminky, těhulky a snažilky,

mám na Vás, které jste prodělaly laparoskopii konkrétně drilling vajenčíků otázku.
Po jaké době od operace jste otěhotněly? Za jak dlouho od operace jste měli PS?

Budu ráda za jakékoliv komentáře.

Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10715
16.11.15 13:09

Mě ho dělali v červnu (už teda před 3 lety) a těhotenství jsem zjistila v říjnu toho samého roku. Takže 3 měsíce na to jsem otěhotněla, holku donosila a teď už tu pěkně zlobí :P držim pěstičky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13414
16.11.15 14:12

@Niki.F. před čtyřmi lety v říjnu laparoskopie a drilling, v listopadu první a poslední ms po lapaproskopii a v prosinci jsem zjistila těhotenství :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 18:45

@moky @Pekoni

Mockrát děkuju holky, zvedli jste mi náladu, protože to jsou pozitivní ohlasy!!! :)

A pohlavní styk jste měli po drillingu za jak dlouho asi?

A taky máte PCO?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13414
18.11.15 12:00

@Niki.F. mám pco a dodržela jsem šestinedělí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.16 15:33

Ahoj holky, prosím máte některá zkušenost s odstraněním srůstů po CŘ a následným těhu? Snažíme se o druhé mimi už skoro 2 roky. Byla jsem na lps na kontrole - vše o. k., jen ty srůsty, a že prý právě tam může být zakopaný pes proč „to“ stále nevychází. Ještě mi dělali driling vaječníků, aby je rozpohybovaly. Tak jsem celá nadšená čekala co po měsíci plného snažení po lps a dnes ráno zase MS (na hodinu přesně) :-(. Jsem z toho už zoufalá, na IVF nechceme, je mi 38, čas ale letí…
Podařilo se Vám některé po lps a drillingu ve vyšším věku ještě přirozeně otěhotnět? děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
1.1.19 20:12

Ahoj holky, na začátku listopadu jsem byla na drillingu vaječníků, následující cyklus jsem dostala clostilbegyt, estrofem a duphaston. Po clostilu jsem měla 4 dozrávající folikuly, dostala jsem injekci ovitrelle a snažili jsme se. Asi už týden před ms mě docela dost pobolíval podbřišek, menstruaci jsem nakonec dostala přesně 28. den cyklu, ale neměla jsem takové bolesti, jako obvykle a trvala jen 2 dny. Test jsem si dělala asi tak 5 dní po ms a byl negativní. Ale cítím se pořád divně. Pořád mě pobolívá podbřišek a střídavě oba vaječníky. Ani jsem nepoznala, kdy by případně byla ovulace, protože vaječníky bolí střídavě od menses oba. Do toho mě ještě hrozně začala bolet levá kyčel a koleno a zadek na levé straně. Další tt jsem si nedělala, zítra jdu totiž k doktorce. Napadá mě, jestli můžu být těhotná i přesto, že jsem dostala menses. Podbřišek pořád pobolívá a cítím tlak v břiše i při sexu. A pořád mám chuť na sladké… mám nafouklé břicho. Měly jste to některá taky tak? Vím, že bych měla počkat do zítřka, ale už to nemůžu vydržet a potřebuju o tom s někým pokecat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5887
1.1.19 20:27

@Anonymka.D. taky se ti mohly po clostilu udelat cysty ktere nepraskly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.19 20:34
@karkarka píše:
@Anonymka.D. taky se ti mohly po clostilu udelat cysty ktere nepraskly.

To si nemyslím, dostala jsem tu injekci ovitrelle, takze folikuly snad praskly. Navíc bolest břicha při cystách znám a tohle je jiné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5887
1.1.19 20:57

Jestli byl test 5 dni po ms negativni,tak tehotna nejspis nebudes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama